Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Віртуальна примірювальна: новий фільтр в Instagram від Кайлі Дженнер

01 серпня 2018

За допомогою нових фільтрів в Instagram можна віртуально приміряти нові відтінки помад власного бренду Кайлі Дженнер, Kylie Cosmetics.

Тим, хто завжди мріяв спробувати продукти Kylie Cosmetics, але не хотів купувати їх на онлайн-сайті або в магазинах: вчора бренд зробив фільтри в Stories Instagram, які дають змогу  протестувати 7 нових відтінків помад і блисків.

Зрозуміло, у всій колекції помад Кайлі Дженнер набагато більше кольорів, але 7 представлених відтінків – це непоганий вибір. Але є одне але: відповідно до прес-релізу, щоб використовувати фільтри, потрібно або бути підписником Дженнер в Instagram, або дружити з тим, хто це робить (це не складно, якщо взяти до уваги,що у неї 112-мільйонна аудиторія). Якщо підписатись на Кайлі, можна отримати доступ до фільтру, який з'являється в Stories, і додати його собі. Це не перша колаборація Instagram і інфлюенсерів. Раніше фільтри вже випускали для Аріани Гранде, BuzzFeed і NBA.

За матеріалами: allure.com

Instagram · косметика ·

Ще в розділі Губи

Популярне