RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Milky Nails: новий тренд у манікюрі, що захопив світ

13 грудня 2019

Ми вже писали про моду на цнотливий манікюр, тепер досліджуємо новий тренд – milky nails. Манікюр, який має водночас скромний і грішний вигляд. 

Asai

Прийнято вважати, що тренд зародився в "Інстаграмі", а популяризувала його американська plus size і body positive реперка Ліззо.

Ліззо на концерті

Але якщо дослідити тренд глибше, можна згадати, що Кайлі Дженнер вже давно експериментує з "молочними" покриттями, причому успішно поєднує їх з дизайном різної ошатності.

Насправді, тренд задали майстри манікюру на сезонних показах Elie Tahari, David Koma, Rick Owens. На шоу останнього, в типовій для дизайнера манері, показали перебільшену версію "молочного" манікюру: ультрадовгі, вигнуті пластикові нігті.

Rick Owens

David Koma

Elie Tahari

Rick Owens

Nail-стилісти багато експериментують і з дизайном: молочна основа – поле для них. Відмінні, до речі, ідеї для новорічного манікюру, коли хочеться святкових, незвичних деталей і можна дозволити собі надлишковий декор.

Можна надихнутися і роботами в "Інстаграмі" – за тегом #milkynails знаходить більше 20 тис. зображень.

Щоб створити такий манікюр, можна використовувати і гель-лаки, і акрилові покриття, і звичайні лаки для нігтів. Головне – вибрати напів прозорий білий колір, який злегка просвічує і дає розмитий фон, наче під верхнім покриттям ховається привид Каспер.

бьюти-образ · манікюр · тренд ·

Ще в розділі Б'юті-тренд

Популярне