RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

5 трендів манікюру, які ми захочемо спробувати цієї весни

27 лютого 2020

Обираємо тренди манікюру, які матимуть особливо чарівний вигляд цієї весни.

Макіяж рук на шоу Bottega Veneta
Milk Bar

Відтінки молока – від свіжого до топленого – захопили подіуми. Це найбільш аристократичний і носибельний манікюр. Хто хоче ускладнити колір, може вибрати відтінки вареного згущеного молока або fior di latte – сліпуче-білого італійського джелато. Спокусливо, безпечно для фігури.

Color Blocking

Поєднувати контрастні кольори в манікюрі – завжди ефектна ідея. Крутий вигляд має поєднання чорного і білого, червоного і рожевого, оранжевого і жовтого.

Це вогонь

Розвели полум'я майстри з манікюру на шоу Genny, Pam Hogg, Stella Jean. Такий колір має радше життєрадісний і оптимістичний вигляд, ніж сексуальний. Але будемо чесними, демонструвати чуттєвість уже не так актуально, як раніше.

Повна прозорість

Вільний край нігтя, схожий на ілюмінатор у літаку, прозорий і звабливий, – мікротренд, який завойовує і подіуми, і Instagram. Прикладів не так багато, але всі – милують око.

Nail Art

Вищий пілотаж – манікюр, що повторює принт на одязі або аксесуарах, як на показі Roland Mouret. Трудомісткий та складний, він вимагає багато часу, зате який красивий. Надихатися, зрозуміло, можна чим завгодно: плямами Роршаха або роботами Джексона Поллока.

манікюр ·

Ще в розділі Б'юті-тренд

Популярне