Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

5 трендів манікюру, які ми захочемо спробувати цієї весни

27 лютого 2020

Обираємо тренди манікюру, які матимуть особливо чарівний вигляд цієї весни.

Макіяж рук на шоу Bottega Veneta
Milk Bar

Відтінки молока – від свіжого до топленого – захопили подіуми. Це найбільш аристократичний і носибельний манікюр. Хто хоче ускладнити колір, може вибрати відтінки вареного згущеного молока або fior di latte – сліпуче-білого італійського джелато. Спокусливо, безпечно для фігури.

Boss
Cedric Charlier
A Jane
Afffair
Afffair
Helmut Lang
Cividini
Giada
Badgley Mischka
Badgley Mischka
Rahul Mishra

Color Blocking

Поєднувати контрастні кольори в манікюрі – завжди ефектна ідея. Крутий вигляд має поєднання чорного і білого, червоного і рожевого, оранжевого і жовтого.

I Love Pretty
Paul Costelloe
Off White
Paul Costelloe
I Love Pretty

Це вогонь

Розвели полум'я майстри з манікюру на шоу Genny, Pam Hogg, Stella Jean. Такий колір має радше життєрадісний і оптимістичний вигляд, ніж сексуальний. Але будемо чесними, демонструвати чуттєвість уже не так актуально, як раніше.

Marco De Vincenzo
Genny
Naeem Khan
Pam Hogg
Stella Jean

Повна прозорість

Вільний край нігтя, схожий на ілюмінатор у літаку, прозорий і звабливий, – мікротренд, який завойовує і подіуми, і Instagram. Прикладів не так багато, але всі – милують око.

Halpren
Halpren
Vivienne Westwood
Halpern
Vivian Westwood

Nail Art

Вищий пілотаж – манікюр, що повторює принт на одязі або аксесуарах, як на показі Roland Mouret. Трудомісткий та складний, він вимагає багато часу, зате який красивий. Надихатися, зрозуміло, можна чим завгодно: плямами Роршаха або роботами Джексона Поллока.

Cowan
Jeremy Scott
Antonio Marras
Roland Mouret
Vivetta
Vivetta

манікюр ·

Ще в розділі Б'юті-тренд

Популярне