Дороговказні зірки: відомі коучі про те, які завдання вони допомагають вирішити

21 грудня 2017

В Україну прийшла мода на персональних наставників, які допомагають вибрати правильний напрям в житті, пройти шлях до успіху, поставити мету і чітко її дотримуватися. Навіщо успішним дівчатам потрібен коуч і які завдання він може допомогти вирішити?​

Позитивний заряд

Трансформаційний коуч Ольга Плесконос​:

"Якщо коротко, то трансформаційний коучинг – це бустер, який запускає каскад позитивних змін в організмі. Я виходжу з того, що людина - це біокомп'ютер. Одні програми в ньому працюють добре, інші - погано. Від цього залежить, сильний він чи слабкий. Сильним людям легко спілкуватися, легко йти в потоці, вони здорові, бадьорі і легко вибудовують взаємозв'язок. Це, до речі, переноситься на гроші, стосунки і здоров'я. Є простий тест, щоби оцінити рівень енергії - стиснути руку в кулак. Тим, у кого він слабкий, не завадить «підзарядитися». Я допомагаю людям стати сильнішими, вчу бути нейтральними - рівно сприймати гарне і погане, без емоційних та енергетичних коливань.

Трансформаційний коучинг - місце нейтральності, коли людина однаково сприймає хороші і погані обставини у своєму житті. Сенс в тому, щоби стати сильнішими, емоційно стійкішими - і вирішувати питання здоров'я, стосунків, кар'єри, грошей, бізнесу більш успішно і ефективно. Це не означає, що людина стає байдужою чи холодною. Всі емоції залишаються, але стають свіжими і оновленими.

Часто до мене звертаються жінки. Успішні, котрі відбулися, повні сил, вони відчувають проблеми у стосунках зі своїми чоловіками, які розвиваються не так швидко. Якийсь час (досить довгий) дівчина здатна робити вигляд «на людях», що все добре, але в якийсь момент неминуче зривається, і тоді стосунки котяться під укіс. У таких випадках моя допомога виявляється дуже доречною. Я працюю і з групами - онлайн. Такі заняття теж досить корисні. Коучингу я навчилася у доктора з Каліфорнії, який практикує систему більш тридцяти років.

З клієнтами ми неодмінно зідзвонюємося раз на тиждень - по телефону чи Skype. Цікаво, що часто клієнти приходять з однією проблемою, а вирішують відразу кілька. Працюючи з енергетичним полем, можна «розігнати» організм - і навіть обмін речовин. Людина стає більш енергійною, швидше ухвалює рішення, у неї загострюється інтелект.

Трансформаційний коучинг допомагає відчувати себе на кожному моменті життя - і не гризти себе за кожен зроблений, чи не зроблений чи неправильно зроблений крок. Це не завадить нікому".

Читайте також: 

Идти за мечтой: кто такой коуч и почему без него не обойтись

образование ·

Ще в розділі Б'юті-гід

Популярне