Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.
Соглашаюсь

У режисера Ларса фон Трієра діагностували хворобу Паркінсона

09 августа 2022

У Ларса фон Трієра, відомого й контроверсійного данського режисера, діагностували хворобу Паркінсона. Про це повідомила кінокомпанія Zentropa. 

Ларс фон ТрієрЛарс фон Трієр

Представники компанії Zentropa, яку Ларс фон Трієр заснував у 1992 році разом з продюсером Пітером Альбеком Єнсеном, поділилися, що режисер перебуває в «гарному настрої та лікується від симптомів», а також завершує останній сезон свого телевізійного проєкту The Kingdom. 

Прем’єра третього сезону серіалу з назвою The Kingdom Exodus відбудеться на Венеційському кінофестивалі в серпні. Кінокомпанія Zentropa повідомила, що Ларс фон Трієр візьме участь у пресзаходах, присвячених серіалу. У липні стримінгова платформа Mubi оголосила, що дістала права на трансляцію серіалу фон Трієра в Північній Америці, Великій Британії й Ірландії, Латинській Америці, Туреччині та Індії. 

Сезон The Kingdom Exodus завершує серіал режисера, прем’єра якого відбулася в 1994 році на данському суспільному мовнику DR. Серіал розповідає про персонал і пацієнтів нейрохірургічного відділення лікарні Копенгагена. 

кино ·

Еще в разделе Life

Популярное