Обійми сонця: літня колекція українського бренду Katimo

Український бренд Katimo представив нову літню колекцію, в центрі уваги якої опинилася сукня та її варіативність. Дизайнерка Катя Тимошенко показує, наскільки різною може бути ця річ — і мінімалістичною, і повсякденною, і святковою, — а також демонструє, як навколо неї можна побудувати решту літнього гардероба.

До колекції увійшли сім різноманітних фасонів, що будуть доречними і для простих днів, і для особливих вечорів. "Колекція складається з м'яких і структурованих силуетів, самодостатніх речей, що легко поєднуються між собою, — розповідає дизайнерка. — Наша знакова модель цього сезону — довга молочна сукня з топом у формі хвилі, що нагадує своєрідний кораловий риф".

У лінії топів представлений новий бра у формі перевернутої вісімки — впізнаваний дизайн, що вперше з’явився у нашій Main Collection. Базові майки у трьох кольорах виконані з модалу, що створюється з целюлози евкаліптового дерева. Топ-корсет оздоблений драпуванням, а одна зі спідниць — корсетними елементами, що посилюють інтелігенту відвертість.

Напівпрозорі штани з посадкою на стегнах втілені у французькому ажурному мереживі. Матеріали з мерехтливими паєтками, які ми обрали для спідниць і сорочок, нагадують блиск риб’ячої луски чи крапель води на сонці. Речі з віскозного атласу з м’ятим ефектом задумані як ідеальні компаньйони для літнього темпу та подорожей, адже не потребують прасування. Образи доповнює легкий верхній одяг: сріблястий плащ, довгий чорний кейп та льняний крешований халат.

Символічний образ риби з’являється у латунних та срібних прикрасах, у принтах на широких шовкових хустках, що стилізовані під бандани. У різних традиціях риба уособлює мудрість, гармонію, здатність до трансформації та відродження. Деякі види риб гуртуються у зграї, скоординовано рухаються неспокійними водами, тож стають символом зв’язку, єдності.

Частину прибутку з продажів прикрас-риб Katimo буде перераховано волонтерам з благодійного фонду rescue now, що забезпечують постраждалих мешканців Херсонської області питною водою, таблетками для очищення води, помпами. "Робота над колекцією розпочалася в березні. Тоді ми захоплювалися силою води, її нестримністю, ніжністю, схожістю її природи з жінкою. Тепер ми боїмося цієї сили. Та ми продовжуємо обирати життя щодня, своїми діями, своїм серцем. Краса нашої спільної життєствердності — та сила, яку не спинити", — підсумовують у Katimo.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.