Десь на екваторі літа: нова круїзна колекція INLYLAND

Літо — час, коли хочеться спонтанності, легкості та простих рішень. Саме з цими думками над пляжною капсулою INLYLAND працювала дизайнерка і засновниця марки Інна Грицик.

"Бренд INLYLAND у 2019 році починався якраз із резорт-історії, мені дуже приємно, що досі клієнти надсилають нам фотографії, запитуючи про купальники, топи або шовкові спідниці з дебютної капсули", — розповідає Інна Грицик, яка оновила лінійку тих самих купальників з геометричним вирізом і додала до них ще кілька позицій: білу спідницю міді, об’ємну чорну сорочку з довгими та блакитну з короткими рукавами, мінішорти та жакет у смужку. Всього в капсулу увійшло вісім речей, вони легко помістяться у маленьку валізу для швидких подорожей, з ними можна скласти безліч літніх образів.

Також дизайнерка зазначає, що речі із нової капсули легко поєднувати з минулими колекціями INLYLAND. "Мені завжди було важливо створювати одяг, який служитиме довго і який хочеться доповнювати, а не змінювати. — каже Інна Грицик. — У рекламній кампанії ми, наприклад, поєднуємо новий жакет із чорною сукнею з попередньої колекції, а та ж спідниця-дзвін чудово буде виглядати з будь-яким з наших топів. Такий підхід дозволяє не купувати зайвого, а насолоджуватися улюбленими речами та літом навколо".

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.