До Vogue UA Conference 2023 залишилося
SOLD OUT

"Азовсталь. Голоси": у Києві покажуть виставу про захисників Маріуполя

29 вересня у Києві покажуть виставу "Азовсталь. Голоси", яка присвячена захисникам і захисницям Маріуполя. Мультимедійний перформанс вже бачили у Швейцарії (посли місії ООН в Женеві аплодували артистам стоячи), Іспанії, Чехії. Вистава має на меті привернути увагу до теми військовополонених і нагадати, що в полоні й досі перебувають кілька тисяч військових та цивільних.

Вистава режисерки Валерії Демченко об'єднує монологи восьми героїв. Ці історії натхнені реальними захисниками та захисницями "Азовсталі" — монологи написані на основі розповідей тих, хто захищав "Азовсталь" та вже був обмінений з полону, а також їхніх родичів. Автор монологів — Хачатур Васілян, він родом з Маріуполя. Актори грають реальних людей — наприклад, Олексій Заїка втілює роль бійця полку "Азов" Дмитра "Ореста" Козацького, чиї фотографії з "Азовсталі" у травні минулого року облетіли весь світ.

Реклама

Показ вистави відбудеться за підтримки проєкту "Серце Азовсталі", який надає всебічну допомогу оборонцям Маріуполя та їхнім родинам. "Наша спільна мета — не дати світу забути, що понад 1500 захисників і захисниць Міста Марії вже 500 днів перебувають у ворожому полоні. Ми наголошуємо на необхідності якнайшвидшого повернення кожного героя додому", — розповідають у "Серці Азовсталі".

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.