UA

Журнал VOGUE

Подписаться
Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.
Соглашаюсь

Віра Фарміга закликає озброювати Україну

16 апреля 2022

Відома голлівудська акторка з українським корінням Віра Фарміга закликала світ допомогти Україні з постачання важкого озброєння. 

Віра Фарміга опублікувала на своїй сторінці в Інстаграм світлину, на якій вона тримає аркуш паперу з написом #ArmUkraineNow, що в перекладі з англійської означає «озброюйте Україну зараз». У підписі до фото актриса закликає зупинити війну, а також просить підписників публікувати фото з табличкою, як у неї, щоб уряди різних країн підтримували Україну у боротьбі проти російських окупантів.

Зазначимо, Фарміга активно підтримує український народ у війні, яку російська федерація розв'язала на території України. Актриса публікує інформацію про перебіг подій у своїх соціальних мережах, розповідає аудиторії, як допомагати українцям. Також Віра підіймає бойовий дух українців, до прикладу, вона продекламувала вірш Василя Симоненка «Люди – прекрасні» та зіграла на фортепіано Національний Гімн України.

 

#STANDWITHUKRAINE ·

Еще в разделе LIFE

Популярное