Як покращити ментальний стан через догляд за шкірою
Покращити настрій і ментальний стан через професійний догляд за шкірою – завдання, яке блискуче вирішують у просторі Krasota.
У Krasota Clinic знаються на салонних ритуалах та професійно радять засоби для домашнього догляду "Мозок любить передбачуваність – це його розслабляє. Тому б’юті-звички допомагають переключитися на режим відпочинку, – каже Анна Яцевська, співзасновниця бренду Krasota. – Вони повертають відчуття контролю над життям".
11 жовтня на Печерську відкрився оновлений магазин, що поповнив б’юті-всесвіт KRASOTA, в якому є клініка, онлайн-крамниця, інтернет-портал та потужні канали в інстаграмі і телеграмі для зручного й усвідомленого шопінгу.
В асортименті Krasota – тисячі засобів понад 250 брендів. Акценту на конкретних лейблах тут свідомо не роблять: вважають, що в косметології має працювати не маркетинг, а фаховий підбір продукту. Радять покладатися на експертизу лікарів: адже активи (вітамін С, кислоти, ретинол), які і дають видимий результат, можуть погано поєднуватися в одному протоколі і викликати почервоніння, сухість, свербіж, загострювати чутливість – а це ще одна проблема, яку потрібно буде вирішувати.
Базові консультації доступні і безкоштовно, але в розлогому б’юті-меню є окрема послуга підбору косметики – онлайн і офлайн. Косметолог досліджує стан шкіри, яка косметика вже були в користуванні, допомагає визначитися із завданнями (позбутися акне, освітлити пігментацію тощо) – і в результаті складає детальний протокол. Часто йдеться всього про кілька базових засобів, а не безліч флаконів.
Якщо домашні ритуали дають відчуття стабільності, то догляд у клініці допомагає повністю сконцентруватися на собі: навіть звичайний масаж у спа залучає всі органи чуття через амб’янс: музику, свічки, пахощі. Це допомагає віднайти контакт із тілом. Після процедури в клініці здається, що відбулося глибинне перезавантаження – навіть якщо вона тривала годину чи півтори.
Спа-ритуал Bali, La Sultane de Saba
На створення бренду La Sultane de Saba парижанку Ванессу Сітбон надихнув сімейний хамам у марокканському Фесі. Марка славиться екзотичними ритуалами та засобами для домашнього застосування. Спа-ритуал Bali – це нескінченні погладжувальні пестливі рухи з використанням запашних олій, що знімають напругу в тілі та залишають шкіру шовковою.
Догляд починається з кокосового скрабу для тіла Lulur, що містить рисову пудру та мікрочастинки кокосу: він діє так делікатно, що навіть не зачіпає засмаги. Слідом наносять маску з кокосовою стружкою й олією та лосьйоном Bali. Після душу шкіра наче відполірована. Далі все тіло вкривають оліями на 15 хвилин. Фінальний етап ритуалу – легкі розслаблювальні маніпуляції з використанням кокосової основи La Sultane de Saba з ніжним квітковим підтоном, доданої до масажної олії.
Таймінг: 2,5 години
Масаж гарячим камінням
Історія кам’яного масажу налічує тисячі років, але провенанс достеменно невідомий: його використовували від Месопотамії до Китаю, щоб глибоко розслабити м’язи, відновити емоційний баланс, зняти стрес. Із цих самих причин він затребуваний і сьогодні.
Під час масажу, який допомагає прискорити кровообіг і обмін речовин, використовують пористе вулканічне каміння, доведене до температури 40–50 градусів: прогріває м’язи і розслабляє краще, ніж хамам. Шість великих каменів кладуть на спину вздовж хребта, по одному – у долоні, і по 5 маленьких – між пальцями ніг. Часто стоун-терапію застосовують для активації імунної та ендокринної систем.
Таймінг: 1 година 15 хвилин
Спа-ритуал "Скарби Атлантики", Thalgo
Вважається, що такий масаж гармонізує енергетичні потоки тіла, підносить настрій та підтягує шкіру.
На тіло наносять скраб з водоростями, мікронізованим рожевим піском та білим кварцом для відлущування. Після обгортання на основі зволожувального і живильного бальзаму з мінералом олівіном починається довгий масаж, який роблять двома камінцями кришталю. Далі повільними рухами шкіру змащують кремом із дорогоцінними водоростями – він має лімфодренажний ефект і запаморочливо пахне морем.
Таймінг: 2 години