VOGUE UA CONFERENCE 2021FASHION & BUSINESS 9/09
RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Багатогранність особистості: Louis Vuitton Menswear осінь-зима 2021/2022

22 січня 2021

Майже рік модна індустрія провела без звичних тижнів моди: ані подіумів, ані публіки, ані перших рядів. Замість цього — нескінченний графік прямих трансляцій і відео. І, можливо, найкращим з них за весь час стала презентація колекції чоловічого одягу Louis Vuitton осінь-зима 2021/2022.

Louis Vuitton Menswear осень-зима 2021/2022

Louis Vuitton Menswear осень-зима 2021/2022

Щоб продемонструвати нову колекцію Louis Vuitton, Вірджил Абло зняв автобіографічний фільм, який ставить у центр уваги його африканську спадщину й показує, що означає бути темношкірим американцем на піку кар’єри креативного директора в Європі. Сама колекція Louis Vuitton стала також дослідженням різних архетипів, зокрема «художника», «продавця», «архітектора» й «бродяги», — у кожному із цих амплуа побував і сам Абло.

Питання ідентифікації та культурної спадщини лежало в основі його імерсивної презентації, у якій змішалися елементи поезії, хореографії, концерту, художньої інсталяції й навіть катання на ковзанах. Ідея, розроблена спільно з виконавцем Джошем Джонсоном, була навіяна есеєм письменника Джеймса Болдвіна «Незнайомець у селі» 1953 року.

Louis Vuitton Menswear осень-зима 2021/2022

Абло зібрав освітню енциклопедію відповідей на невідворотні запитання, які непокоять усіх дизайнерів: про моду, покази, створення одягу під час руху Black Lives Matter і всіх криз, які вибухнули перед обличчям людства торік.

Louis Vuitton Menswear осень-зима 2021/2022

Louis Vuitton Menswear осень-зима 2021/2022

Круте, продумане струмливе пальто до підлоги, легкий приталений крій костюмів, африканські драповані накидки, кілти й величезні капелюхи серед іншого — вправно стилізовані завдяки Ібрагіму Камару — явно роблять цю колекцію найкращою для французького модного Дому з моменту призначення Абло у 2018 році. Одяг чудовий і, поза сумнівом, збільшить кількість прихильників чоловічої лінії Louis Vuitton.

Переглянути всю колекцію Louis Vuitton Menswear осінь-зима 2021/2022

Louis Vuitton · чоловіча мода · menswear · Вирджил Абло · мужской стиль ·

Ще в розділі Бренд

Популярне