RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Краса в недосконалості: ЦУМ провів паблік-ток, присвячений новим вітринам

20 вересня 2019

18 вересня в київському ЦУМі відбувся паблік-ток, присвячений новим осіннім вітринам, що об'єднані під гаслом "Краса в недосконалості". Розробляли їх 8 українських художників, кожен з яких поєднав світ моди з власним мистецтвом.

Учасники проєкту "Краса в недосконалості" і команда київського ЦУМу

Під час паблік-току, в якому взяли участь Юлія Полященко, Оксана Левченя, Вова Воротньов, BRATY, Маша Рева, а також представники креативного відділу ЦУМу, гості дізналися про процес роботи, взаємодію художників і креативного департаменту універмагу. Наприклад, учасники проєкту – арт-група Pomme de boue – працюють інкогніто, тому спілкування з ними вели виключно онлайн, а свою роботу вони просто прислали на таксі. А художниця Оксана Левченя для вітрини надала зроблений вручну килим, малюнок якого натхненний планом Києва.

Художниця Оксана Левченя

BRATY

Фотографиня Юлія Полященко

Художник Вова Воротньов

Маша Рева

Кожному з учасників було, що розповісти про свої джерела натхнення і новий досвід, але всі зійшлися на тому, що "Краса в недосконалості" – це не тільки важлива історія про різноманітність, індивідуальність та прийняття себе, але і чудовий спосіб популяризації українського мистецтва, адже повз ЦУМ щодня проходять близько 200 000 людей.

Фото: Марія Павлюк

ЦУМ ·

Ще в розділі ЦУМ

Популярне