RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Образ дня: Олена Зеленська на святкуванні Дня Незалежності України

24 серпня 2020

Перша леді України Олена Зеленська взяла участь у святкуваннях з нагоди Дня Незалежності, на яких з’явилася в стилізованій вишиванці. Створив її український дизайнер Артем Климчук, автор інавгураційного образу першої леді. Складна вишивка ручної роботи — відмітна ознака й візитна картка марки ARTEMKLIMCHUK. За основу малюнка на цій сорочці взято традиційні елементи полтавської вишивки, зокрема ромб як символ родючості, достатку й благополуччя, але переосмислений у сучасному ключі.

Владимир и Елена Зеленские на праздновании Дня Независимости УкраиныВолодимир і Олена Зеленські

Також Артем Климчук застосував тут класичний прийом «білий по білому», але додав урочистості сорочці невеликими кольоровими вкрапленнями. Унаслідок вийшов авторський візерунок, у якому традиції минулого поєднуються із сучасним поглядом. Доповнила образ прикраса українського бренду GUNIA Project, який свою місію описує як інтерпретацію культурної традиції й інтеграцію елементів народної спадщини в сучасні функціональні об’єкти.

Вышиванка Елены Зеленской на праздновании Дня Независимости Украины

Володимир і Олена Зеленські

Первая леди · ARTEMKLIMCHUK ·

Ще в розділі Look

Популярне