RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Бренд Victoria Beckham відмовляється від використання екзотичної шкіри

12 лютого 2019

Вікторія Бекхем дотримується суворої політики щодо використання натурального хутра в колекціях свого бренду. Тепер дизайнер поширила ці правила і на екзотичну шкіру.
 

Вікторія Бекхем у фіналі шоу Victoria Beckham осінь-зима 2018/2019

«Як бізнес, ми прагнемо використання більш етичних продуктів, які роблять менший вплив на навколишнє середовище», – заявив представник бренду Victoria Beckham. «Ми раді підтвердити, що припинимо використовувати екзотичну шкіру в усіх майбутніх колекціях, від нашої лінії сезону осінь-зима 2019/2020. Це рішення виявляє побажання не тільки бренду, але і наших клієнтів».

Victoria Beckham Pre-Fall 2019

Це рішення представили громадськості всього за кілька днів до показу бренду, який Бекхем знову проведе в Лондоні після успіху святкування її десятої річниці минулого сезону. Так дизайнер слідує популярній в індустрії тенденції, пов'язаній з жорстоким поводженням з тваринами.
 

Victoria Beckham осінь-зима 2018/2019

Нагадаємо, що в кінці 2018 року Chanel оголосили про відмову від використання екзотичної шкіри та хутра у своїх майбутніх колекціях, що почало тиснути на інші розкішні модні Будинки. Таким чином, французький бренд закликав колег взяти до уваги етичні торгові стандарти. Diane Von Furstenberg і бувалий захисник навколишнього середовища Вів'єн Вествуд також пообіцяли не використовувати хутро і екзотичну шкіру у своїх колекціях. Однак Armani, Coach, Versace, Michael Kors, Gucci, Burberry і Philip Lim, поки не поспішають відмовлятися від шкіри, незважаючи на те, що вони не використовують натуральне хутро.
 

Вікторія Бекхем · VICTORIA BECKHAM ·

Ще в розділі Бренд

Популярне