Різдвяні вітрини в ЦУМ

22 грудня 2017

Різдвяні вітрини головних універмагів світу традиційно мають найрозкішніший, найцікавіший і найпривабливіший вигляд. Київський ЦУМ також підготувався до свят і створив казкові вітрини з різдвяним оформленням.

Витринами ЦУМ занимается команда лучших специалистов Украины. В этот раз главной идеей стал концепт Diamond&Brilliance. Вдохновение декораторы черпали из оформления лучших универмагов мира, а к производству были привлечены украинские и зарубежные производители современных материалов, декоративных элементов и света.

З боку вулиці Хрещатик кожна вітрина розповідає свою історію, немов розігруючи власний сюжет. Перша присвячена сновидінням і маренням, друга - царству подарунків, третя показує рух часу.  В одній з вітрин своїм життям живуть ляльки-манекени з таємним заводним ключем, в іншій - стоїть басейн з прикрас, в який персонаж пірнає, як у різдвяну метушню, на наступній вітрині - дитячі мрії про заповітні солодощі. Фінальна вітрина показує місяць і зірки - час приходу нового року.

А найцікавіше знаходиться всередині універмагу: величезні світлові дискоболи в центральному атріумі, блискучі кулясті печери, фотозона, сані з Лапландії і неймовірна кількість блиску і шарму в кожному куточку ЦУМ.

Браян Пол Хендлі генеральний директор ЦУМ: «Відкриття новорічних вітрин і декорацій у всьому світі завжди чекають з нетерпінням, як театральне дійство. - каже Браян Пол Хендлі, генеральний директор ЦУМ, - Саме вітрини магазинів створюють казкову атмосферу в місті напередодні Різдва. І, звичайно, центральний універмаг Києва - це те місце, на яке дивиться все місто. В цьому році ми постаралися, щоби він став місцем де народжується казка, новорічний настрій і теплі емоції для всіх!».

Читайте також: 

Рольова модель: лукбук Poustovit весна-літо 2018

Новий бренд для мілленіалів від H&M

ЦУМ · Новый год 2018 ·

Ще в розділі Бренд

Популярне