Рольова модель: лукбук Poustovit весна-літо 2018

21 грудня 2017

Український бренд Poustovit представив лукбук до нової весняно-літньої колекції, в якій дизайнер Лілія Пустовіт переосмислює на новий лад національну символіку та розмірковує про силу сучасних жінок.

У колекції акцент зроблений на принти, які базуються на малюнках тканих поясів - крайок, але в зовсім іншому, новаторському, прочитанні. "Під впливом цифрових технологій світ безперервно змінюється, ми це відчуваємо та відображаємо в малюнках, але бренд завжди повертається до витоків, до того натурального, справжнього, на що можна спертися та наповнитися енергією, - ділиться ідеями Пустовіт. - Коли гармонія світу порушується, відбувається збій в матриці, випадають елементи, перестають працювати старі правила, малюнок деформується. Іноді він зникає зовсім, створюючи білий фон - чисту матрицю, та тільки від нас залежить, чим ми її наповнюємо".

Головною героїнею лукбука, зняв який фотограф Стефан Лісовський, стала модель і ресторатор Таня Рубан. За словами Пустовіт, вона уособлює сучасну для бренду жінку, не тільки як матір та берегиню вогнища, а й світську персону з активною позицією та своєю справою, яка змінює спосіб життя жителів Києва.

Читайте також:

Весне дорогу: бьюти-тренды весенних показов украинских Недель моды

Poustovit ·

Ще в розділі Бренд

Популярне