Тиждень моди у Лондоні: Simone Rocha, J.W.Anderson і Mary Katrantzou

18 вересня 2017

Найкоротший з усіх чотирьох тижнів моди в Лондоні бере не кількістю, а якістю. Vogue.ua обрав три колекції, які засновані на дитячих спогадах і на дуже своєчасних закликах зупинитися й оглянутися по сторонах.

Simone Rocha

«У дитинстві у мене були порцелянові ляльки в сукнях часів королеви Вікторії. Зазвичай, я спускала їх по перилах будинку, тому їхні обличчя тріснули, - розповідала перед показом дизайнер Симон Роша, - але я зберегла їх для своєї дочки. Я люблю розпаковувати їх і дивитися на їхні сукні, на крихітні чобітки й таке інше». Доньці Роша, Валентин, зараз близько двох років, а її мама все ще продовжує грати в ляльки, зробивши колекцію «трохи невинною, грайливою і наївною».

Весь показ можна переглянути тут

Mary Katrantzou

«Я дитина 80-х, - каже про себе Мері Катранзу, - моїми улюбленими ляльками були LEGO, спірограф, книжки з малюнками і термомозаіка Hama». Ці яскраві кольорові предмети й стали основними мотивами для ново весняно-літньої колекції. Змішування кольорів та фактур, орнаментів й принтів, складна вишивка й кумедні фламінго на сумках – вибух кольору і оптимізму наступної весни шанувальникам бренду буде забезпечено. 

Весь показ можна подивитися тут

J.W.Anderson

«ЗМІ змушують нас піддаватися істериці кожен день. А ми повинні повернутися до того, що ми знаємо і до того, що засноване на принципах людяності », - так прокоментував свою нову роботу Джонатан Андерсон. Заклик заспокоїтися і розслабитися знайшов своє відображення в колекції з «одомашненої тканини» і в посилі одягнутися в речі, які мають найвищий «рівень комфорту», як образно висловився сам дизайнер.

Весь показ можна подивитися тут. 

Читайте також: 

75 streetstyle-образів Тижня моди в Лондоні

Класика жанру: рекламна кампанія Carolina Herrera осінь-зима 2017/18

Mary Katrantzou · Неделя моды в Лондоне ·

Ще в розділі Бренд

Популярне