RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Співачка Луна представляє нову колекцію LUTIKI

15 грудня 2020

Стилістка й художниця костюмів Соня Солтес і далі працює над брендом-серіалом LUTIKI. Першою метафізику нового релізу LUTIKI випробувала на собі співачка Луна — вона знялася для лукбуку колекції в ролі натурниці до штудій скульптора Миколи Бранкузі. Його пластичними роботами творча команда надихалася, працюючи над зніманням.

 
 
 
 

У новій серії TERRA, присвяченій поверненню до джерел, представлені: підвісок у вигляді перевернутої бичачої голови, чокер, складений з тотемних хрестів, і спіралеподібні браслети з латуні з позолотою, які так вподобала публіка. Розроблення одягу Солтес поставила на паузу, адаптувавши для колекції головний бестселер LUTIKI — асиметричну майку з бавовни. Тепер її прикрашає металевий гак у формі бичачого рогу.

 
 

Дизайнерка грає із символами циклічності життя, духовної й фізичної сили. Застосовує магнетизм у буквальному сенсі — моносережка-ріг, що повторює дизайн традиційних острівних прикрас, тримається на мочці вуха за допомогою магніту.

 

Над зніманням працювали:

Фото: Ксенія Каргіна

Стиль: Соня Солтес

Hair: Сергій Троско

Make-up: Ната Стрільчук

Украинские дизайнеры ·

Ще в розділі Бренд

Популярне