Легкість буття: Chloé весна-літо 2018

28 вересня 2017

Запрошення на дебютне шоу Наташі Рамсей-Леві для Chloé було надіслане в сірниковій коробці, колись давно дизайнер їх колекціонуваоа. «Я хотів показати Chloé в різні періоди часу. Це своєрідна мозаїка, настільки багато різних зображень, зібраних разом», - розповідала Рамсей-Леві.

Chloé весна-літо 2018

Наташа, колишня права рука Ніколя Жеск'єра впродовж 15 років, поділилася, що насправді саме Chloé завжди була її першою любов'ю. «Я стартувала у моді доволі пізно, і Chloé був дійсно першим брендом, який я змогла по-справжньому зрозуміти. Все, що я люблю в Chloé, - це те, що цей одяг дуже демократичний і його легко збагнути. Вам не потрібно бути модною людиною, аби носити це», - сказала вона.

Chloé весна-літо 2018

«Я спробувала зосередитися на фантазіях, які існують в моїй уяві щодо Chloé, при цьому мені потрібно було враховувати той факт, що історія Будинку дуже багата і вона змінювалася з усіма дизайнерами, які творили в Chloé», - пояснила вона. Надихаючись роботами і ескізами Карла Лагерфельда в шістдесяті, сімдесяті і дев'яності роки, Рамсей-Леві доручила індійському художнику прикрасити сукні з нової колекції фольклорними мотивами, які нагадували б дерево життя.

Chloé весна-літо 2018
Chloé весна-літо 2018

Вплив Стелли МакКартні в Будинку Chloé наприкінці 90-х років виразився у фігурках коней, розкиданих по оксамитових брючних костюмах. 

Chloé весна-літо 2018

«Уся суть Chloé виражена в цій колекції – легкі зі змістом наряди, які однаково добре виглядають як на подіумі, так і в реальному житті», - підсумувала Наташа Рамсей-Леві.

Chloé весна-лето 2018
Chloé весна-літо 2018
Chloé весна-літо 2018

Весь показ можна подивитися тут.

Читайте також: 

Тиждень моди в Парижі: Lemaire, Dries Van Noten і Maison Margiela

Перші образи прем'єрного показу Litkovskaya в Парижі

Неделя моды в Париже · Наташа Рамсей-Леви ·

Ще в розділі Бренд

Популярне