Як серіал "Оповідь служниці" надихає дизайнерів

25 квітня 2018

Персонажі роману "Оповідь служниці" Маргарет Етвуд не лише проникли в телевізійний простір, але й стали хітом костюмованих вечірок, а також натхненням для багатьох колекцій сезону весна-літо 2018. Поки автори серіалу інтригують подробицями про вихід другого сезону, згадуємо найяскравіші образи.

Кадр з серіалу "Оповідь служниці"

Референси до серіалу «Оповідь служниці» свідчать про новий консервативний настрій у моді: Paul & Joe показали білі накрохмалені комірці, Kenzo Memento – джинсові капелюшки, а A.W.A.K.E – червоні сукні-балахони. В колекції Emilia Wickstead були помічені об'ємні рукави і високі коміри на тлі яскраво-червоних нарядів. Моделі The Row виходили на подіум у покритих сукнях до підлоги з чистого білого шовку з елементами червоної марлі.

Kenzo La Collection Memento N°2
Vera Wang
The Row
Vera Wang
Maticevski
Paul & Joe
Huishan Zhang
Haider Ackermann
Beaufille
Preen By Thornton Bregazzi
Arthur Arbesser
Emilia Wickstead
Vera Wang
Valentino
Preen By Thornton Bregazzi
Beaufille
Erika Cavallini
Vera Wang
Sabinna
Haider Ackermann
Vera Wang
Preen By Thornton Bregazzi
Ellery
The Row
Mila Schon
A.W.A.K.E
Vera Wang
Mara Hoffman
Emilia Wickstead
Colenimo
Vera Wang
Preen By Thornton Bregazzi

Американський дизайнер Vera Wang зробила ставку на витончені спідниці та довгі мантії, які ідеально поєднуються з вигаданим світом Етвуд. Червоно-білу палітру Вонг замінила чорнильно-чорним шовком зі вставками сірого. Ключовими аксесуарами стали маленькі кепки і величезні капелюхи, які повністю приховували обличчя моделей. Сила колекції полягає в поєднанні скромності з загрозою світовому патріархальному порядку.

У колекції Preen ще більш чітко помітне протистояння між консерватизмом та сексуальністю. Дизайнери бренду Теа Брегацці та Джастін Торнтон поєднують хрусткі білі сорочки з червоними мереживними сукнями. На моделей вони вдягнули лляні головні убори-пілігрими та асиметричні халати з розрізами поверх делікатних шовкових камісолей. Колекція стала особистою для своїх творців та слугує політичною заявою про майбутнє, якого дизайнери хочуть для своїх доньок.

Не складно зрозуміти, чому «Оповідь служниці» підкорила стількох дизайнерів, адже ці червоні мантії стали новим символом боротьби, яку ведуть сьогодні жінки на телебаченні, на акціях протесту та на світових подіумах.

За матеріалами vogue.co.uk

Читайте також:

Головні тренди сезону весна-літо 2018

Рассекая волны: история феминизма в весенне-летних коллекциях

сериалы · Vera Wang ·

Ще в розділі Бренд

Популярне