Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

GUNIA Project випустили колекцію до Дня всіх закоханих

04 лютого 2022

До дня Святого Валентина український бренд GUNIA Project підготував нову капсулу з аксесуарів і кераміки.

У святковому дропі GUNIA Project представлені дві тарілки й чашка. Керамічні вироби прикрасив напис «Сидить пара голубів та й воркують дуже» — слова, які бренд запозичив з вишитого рушника Полтавщини середини XX століття. Самі голуби не з’являються в колекції, але, словесно згадуючи їх, дизайнери нагадують, що ці птахи є символом очищення й кохання.

До колекції також увійшли улюблені балаклави бренду. Новинкою стали пончо й довгі вовняні шарфи, декоровані помпонами й вишивкою. «На створення пончо нас надихнула форма традиційного українського верхнього одягу „ґуґля“. На Гуцульщині його часто використовували як весільне вбрання, — розповідають засновниці бренду Наталія Каменська та Марія Гаврилюк. — У цій колекції ми знову відкриваємо таємниці української спадщини».

Також у святковому дропі представлені ремені, які можна використовувати як для сумок, так і для чохлів, і традиційні пов’язки з помпонами — їх можна носити самостійно або комбінувати з балаклавою чи капором, як пропонують дизайнери GUNIA Project.


 

Украинские дизайнеры · День Св. Валентина ·

Ще в розділі BRAND

Популярне