RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Епілог: колекція Gucci Resort 2021

17 липня 2020

У літературі епілог покликаний забезпечити розв’язання проблеми твору. Проте у світі моди цей термін трактують інакше. Назвавши свою останню колекцію «Епілог», креативний директор Gucci Алессандро Мікеле хотів завершити те, що він називає «трилогією любові», яка почалася з лютневого шоу й продовжилася з рекламною кампанією сезону осінь-зима 2020/2021. Але водночас він прагнув відкрити нові двері в майбутнє бренду.

Gucci Resort 2021

Gucci Resort 2021

У лютому дизайнер організував шоу, на якому продемонстрував всю кухню бренду зсередини: глядачі побачили проєктування, виготовлення, підготовку до показу й людей, які зазвичай працюють за лаштунками. А за допомогою рекламної кампанії «Ритуал», випущеної в травні, він запропонував моделям самостійно зробити фото під час карантину. Ці рішення креативного директора тільки підтверджують той факт, що мода відкидає ідеалізовану ідею краси й стає ближчою до повсякденного життя, коли одяг демонструється на найрізноманітніших типах статури, а інтерпретують його люди, які не звикли виходити на сцену.

Gucci Resort 2021

Gucci Resort 2021

З погляду моди колекція Gucci Resort 2021 стала продовженням розповіді, яку Мікеле пише для бренду відтоді, як очолив його п’ять років тому. Розкішна, полога історія, що складається з барв, принтів і дисонансних деталей. Так, усе, на що можна очікувати від Gucci Мікеле, є в новій лінійці — розкішне перевидання «потворного» светра; сукні-сорочки в стилі ретро; костюми сімдесятих; бездоганні шуби; вінтажний верхній одяг з оббивних тканин; розвійні веселкові й квітчасті сукні; джинсові бомбери й спортивні костюми.

Безумовно, соціальний і культурний сценарій, у якому працює дизайнер, змінився, особливо після глобальної пандемії. Тому з новою колекцією Алессандро замислюється про правила, ролі й функції, що підтримують світ моди: «Це неминуче розслідування, незбалансована гра, у якій я намагався перевернути речі догори дриґом, перевести погляд кудись ще, кинути виклик. Послання, яке я вам представляю, дійсно схоже на увертюру. Вододіл, який закривається й відкривається одночасно, поріг нового початку, з якого ми намагаємося уявити наше майбутнє».

Подивитися всю колекцію Gucci Resort 2021

Gucci · Алессандро Микеле ·

Ще в розділі Бренд

Популярне