RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Дарія Полуніна в короткометражному фільмі ELENAREVA

12 вересня 2019

Український модний бренд ELENAREVA у співпраці з креативною лабораторією BURO створив короткометражний фільм Exhale.
 

Дарія Полуніна в фільмі Exhale

Фільм знятий українським режисером Ігорем Стеколенком, співзасновником креативної лабораторії BURO. Головну роль у ньому виконала українська акторка Дарія Полуніна. Стрічка Exhale оповідає про сильне жіноче начало, безумовну любов, внутрішню гармонію і відвагу.


«Дійсність не завжди прихильна до наших бажань. В умінні прийняти реальність такою, якою ми її зустрічаємо, є сміливість і внутрішня гармонія. Це ми і хотіли відобразити в фільмі. Видих – логічне продовження попередньої дії – вдиху. Саме це бажання, почуватися в гармонії з собою, логічно походить з почуття смаку героїні в одязі від Олени Реви», – каже Стеколенко. 

«Для мене цей фільм – спосіб зупинити мить, тут і зараз. Шлях у нескінченність, де серце дихає любов'ю. Дорога крізь густий ліс, жінки, всередині якої нове життя, новий зміст і нова історія. Це шлях, впродовж якого народилася нова енергія, і ім'я її – любов», – розповідає Рева.

ELENAREVA ·

Ще в розділі Бренд

Популярне