RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Можна все: нова колекція керамічних перснів Francoise Oz

26 липня 2019

У новій колекції Франсуаза і Богдан вирішили працювати з текстами (особливо хороша написана на безелі персня фраза «можна все») і графікою. Є схематичний принт зебри і стилізовані амулети із зображенням очей. Вся колекція виконана в яскравих супрематистських відтінках, хоча не залишилася без фірмових монохромних чорно-білих перснів.
 

Першу серію керамічних перснів, виліплених вручну, художники представили 2014 року. Найбільш пам'ятними стали саме монохромні вироби, хоча художники постійно експериментують: то роблять ефект нафтової плівки, то інкрустують метал у кераміку.
 

У новій колекції одесити Франсуаза і Богдан вшановують рідне місто: морська тематика підтримує цільове призначення прикрас. Ефектні персні відображають стиль міста життєлюбного і ласого на яскраве. Вони матимуть гарний вигляд з коктейльним дрес-кодом для пляжних вечірок біля моря і рекомендовані тим, хто не ходить на пляж без біжутерії.
 

У лінії є перстень, схожий за формою на рятувальний круг. Усередині нього отвір – там, де зазвичай розміщується камінь або головний малюнок, проглядає тіло. «Головна прикраса персня – не дорогоцінний камінь, а сама людина. Людина і є цим коштовним каменем, – каже Франсуаза. – Це має, на нашу думку, спонукати до розуміння, що люди і є головною окрасою цього світу».

аксессуары · украшения ·

Ще в розділі Аксесуари

Популярне