VOGUE UA CONFERENCE 2019EARLY BIRDS PRICE! До 31 серпня
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Як минула прем'єра опери "Моє зрадливе світло"

23 лютого 2018

Премєра сучасної опери « Моє зрадливе світло» італійського композитора Сальваторе Шарріно минула з аншлагом.

За останні 15 років оперу Шарріно поставили на найвідоміших майданчиках світу – Зальцбурзькому фестивалі, берлінському Statsoper і в Лінкольн-центрі. Тепер її можна почути і в Україні – щоправда, показ 22 лютого був поки єдиним. Шарріно називають живим класиком авангардної музики, а його «Моє зрадливе світло» - новою мовою в музичному театрі.  

Над оперою працювала міжнародна команда. Ініціатор проекту – музична агенція «Ухо», яка вже не перший рік розвиває нову музику в Україні. Саша Андрусик, співзасновник «Уха», виступила куратором проекту. За диригентським пультом був Луїджі Гаджеро, керівник «Ухо-ансамблю», а усі партії виконували співачки, запрошені з Європи: Естер Лабердет з Франції, австрійський бас-баритон Руперт Бергман, американський контратенор Майкл Тейлор і Стефан Олрі.   

 

"Сюжетно опера про те, як в ніч з 16 на 17 жовтня 1590 року Карло Джезуальдо, князь Венози, вбив Марію д’Авалос і Фабріціо Карафу – свою дружину і її коханця, - розповідає Саша Андрусик. – Це опера про зрадливе світло, тож назва дуже точна. Про сильне бажання володіти кимось, яке несумісне з життям, - зате сумісне з геніальними хроматичними розспівами». Герої опери з’явилися на сцені у напівспортивних костюмах зі світловідбиваючої тканини, що нагадує вбрання учасників Формули 1. У кожного з персонажів був свій персональний набір принтів: наприклад, на топі головної героїні написано «Я кохатиму тебе вічно». Автор незвичних костюмів – художниця Ольга Листунова.

Саша Андрусик
Ольга Жижко
Зоя Звиняцковская
Филипп Маркович
Евгений Шимальский
Анна Ставиченко

Фото: Юрій Яцкулич

опера ·

Ще в розділі Театр

Популярне