RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Балерина Катерина Кухар про підготовку до балету "Діти ночі"

12 березня 2019

15 березня на сцені Національної опери України покажуть сучасний балет "Діти ночі". Головні партії танцюють прем'єри театру Олександр Стоянов і Катерина Кухар.
 

Прем'єра першої частини балету відбулася 2018 року. Його режисер – хореограф і артист Staatsbalett Berlin, Александр Абдукаримов. "Діти ночі" – балет про міфічних істот андрогінів. У давньогрецькій міфології андрогіни – істоти, які колись володіли двома парами рук та ніг, пишалися собою і вважали себе рівними Богу. Як покарання їх розділили на дві частини – чоловічу і жіночу. З тих пір кожна з цих частин змушена шукати свою половинку. Головна тема постановки – випробування, які потрібно пройти андрогінам. Романтично-містична історія розказана за допомогою готичних декорацій, сучасної хореографії та звичайно, музики: Антоніо Вівальді та Макса Ріхтера в першій частині, Філіпа Гласса, Кліффа Мартінеса, Арво Пярта – у другій.

Прима Національної опери, Катерина Кухар, яка виконує ключову жіночу партію, з'являється на сцені в незвичному гримі. Про те, як його створювали, Катерина розповіла у спеціальному відео для Vogue.ua:
 

Оператор: Андрій Коротія

Макіяж: Юлія Фролова

балет ·

Ще в розділі Театр

Популярне