Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Les femmes: спецпроєкт ресторану Citronelle, присвячений весні й жінці

07 березня 2020

На честь початку весни й Міжнародного жіночого дня ресторан Citronelle зняв спецпроєкт «Жінка Citronelle», у якому поділився історіями 8 героїнь. У них різні долі, досвід і пристрасті, але об’єднує їх яскравий індивідуальний стиль, любов до краси, своєї справи й Citronelle.

Марія Дідковська
Марія Дідковська

8 березня для мене... Це традиційний жіночий день, свято весни й жіночності.

Мене надихає... Краса. Головне помічати в усьому красу — думки, рухи, миті — усе це дає стимул мріям. Закоханість! І доброта людей.

Марія Дідковська

Жіноча дружба для мене — це ...  повага. І це здатність приймати одна одну, як є — без надочікувань і вимог. Це обмін жіночою енергією і чуйність розуміння одна одної.

Сучасна жінка — настільки сильна, що може не боятися мати вигляд слабкої.

Ліля Літковська, Марія Дідковська

Моя суперсила — це моя відданість і віра в усе, що роблю, моя сім’я і здатність тонко відчувати світ.

Я люблю Citronelle, тому що він — це я і він,  велика частина мого життя! Він познайомив мене із цікавими людьми, став майданчиком для знайомства майбутніх друзів і показав людям мій внутрішній світ.

Катерина Кулик
Катерина Кулик

8 березня для мене... Це свято весни. І свято краси всіх жінок. Це ще один привід сказати «спасибі» своїй мамі. Пам’ятаю як готувалася до цього свята в дитинстві, робила для неї листівки або вироби своїми руками. І важливо було зробити це таємно, щоб вийшов сюрприз.

Мене надихає... Природа. Вранці, коли я розплющую очі, бачу небо, милуюся хмарами, що пропливають, і чую як співають птахи у дворі. Нині я живу на Лівому березі й щодня, проїжджаючи мостом Патона, насолоджуюся виглядом — річка, пагорби (вони завжди різні, залежно від пори року), Києво-Печерська лавра і монумент Батьківщина-Мати. Це і є моє натхнення.

Катерина Кулик

Жіноча дружба для мене... Це спілкування, обмін жіночими мудростями. Ми багато чого одна в одної вчимося, надихаємо одна одну, можемо довірити й обговорити те, що нас бентежить або тішить. Коли в тебе є подруги — у тебе ніби є суперсила.

Моя суперсила... Це знаходити й бачити гарне. Або створювати красу навколо.

Катерина Кулик

Я люблю Citronelle, тому що це дуже романтичне місце! Інтер’єр, декор, їжа — ти наче подорожуєш і перебуваєш десь у Франції. А цей вигляд з вікна! Ми часто збираємося там вишуканими жіночими товариствами на сніданок, наприклад, щоб відзначити день народження або після прем’єр у Театрі Опери та Балету. Це завжди радісні й цікаві зустрічі, що надихають!

Ліля Літковська
Ліля Літковська

8 березня для мене... Це коли жінка нарешті вірить у себе.

Мене надихає щодня... Уміння відчувати ранок і магію миті.

Жіноча дружба для мене... Коли її можна порівняти з чоловічою.

Ліля Літковська

Сучасна жінка... Та, чиї внутрішні авіалінії можуть вилетіти будь-якої секунди й у будь-якому напрямку.

Моя суперсила... Вчитися і бути самою собою.

Ліля Літковська

Я люблю Citronelle... Тому що це закрита скринька естетки Маші Дідковської у відкритому доступі.

Ірина Мальцева
Ірина Мальцева

8 березня для мене... Нічого не означає, але водночас мені буде приємно отримати цього дня букетик свіжих тюльпанів. А головне — це додатковий і дуже радісний привід ще раз зателефонувати мамі.

Мене надихає... Мій чоловік. Уже багато років він моє натхнення, найліпша мотивація і дороговказ.

Ірина Мальцева

Сучасна жінка для мене... Це щаслива жінка, особистість, у її житті є баланс, вона любить себе й отримує задоволення від життя.

Моя суперсила... Ніколи не думала про себе в такому ключі. Запитала чоловіка — він каже, що цілеспрямованість.

Ірина Мальцева

Citronelle для мене... Це поєднання традицій і несподіванки, класична французька кухня і японські панкейки з фуагри, а ще можливість потрапити на вечерю до зоряного шефа, не покидаючи для цього Києва.

Наталя Листопад
Наталя Листопад

8 березня для мене... Це свято про жінку, весну, красу й передчуття чогось нового й прекрасного.

Мене надихають щодня... Люди, які закохані у свою справу, те, з якою енергією, пристрастю вони залучені до справи свого життя, байдуже, чи то керування великим бізнесом, чи написання картин.

Наталя Листопад

Жіноча дружба для мене... Це концентрація сильної енергії, це любов і взаємна мотивація до розвитку.

Сучасна жінка... Це жінка, яка не боїться бути справжньою, не боїться показати свою силу й тендітність, для якої важливо бути в гармонії із собою й зі світом.

Катерина Кулик і Наталя Листопад

Моя суперсила... Це усмішка й збереження оптимізму в будь-якій ситуації, умію зосереджуватися на доброму.

Я люблю Citronelle... Через їжу й атмосферу, красою якої пронизано кожну деталь інтер’єру, і любов, яка панує в повітрі. А ще тут живуть традиції, які створюють історію. Я б сказала, що ми із Citronelle на одній хвилі.

Сабріна Сибіга
Сабріна Сибіга

8 березня... Це гімн жіночності, можливість прояву в бурхливому потоці життя емоцій любові, вдячності й захоплення, це шанс сильної жінки раптом стати слабкою.

Мене надихає... Краса — у людях, вчинках, думках, в оточенні.

Сабріна Сибіга

Жіноча дружба для мене... Це взаємність, абсолютне розуміння, прийняття, радість і натхнення.

Сучасна жінка сьогодні... Реалізує свої жіночі й чоловічі сторони особистості, водночас вона надихає, вона розумна, нескінченно терпляча, неймовірно ініціативна, добра й милосердна.

Сабріна Сибіга

Моя суперсила... В умінні слухати й чути, підтримати й щиро любити.

Citronelle... Люблю за атмосферу, красу й вишуканість у всьому — інтер’єрі, стравах, заходах, гостях.

Мар’яна Павлович-Томовські
Маряна Павлович-Томовські

8 березня для мене... Це ще один привід святкувати!

Мене надихає щодня... Сам факт того, що цей день настав.

Жіноча дружба для мене... Це як і дружба загалом, великий і дуже важливий складник мого життя.

Маряна Павлович-Томовські

Сучасна жінка... Бачили лисицю (кішку, собачку), яка бігає за своїм хвостом, ха, ха! На жаль, багато «сучасних» жінок ганяються за нав’язаними їм стандартами, пропускаючи водночас багато цікавого на шляху. Хотілося б, щоб сучасність виражалася в задоволенні від відчуття теперішнього моменту. Адже одна зі значень цього слова і є — дійсність цього часу.

Моя суперсила... Це логічний склад розуму, організованість, товариськість і розуміння.

Citronelle для мене... Це вишуканість і унікальність у всьому, починаючи від кулінарних шедеврів, сервірування, атмосфери... одним словом справжній французький шик!

Євгенія Кириченко
Євгенія Кириченко

8 березня для мене... Це традиція, бо 6-го березня я полечу з подружками на кілька днів пити Апероль в Італії або каву в Іспанії, або шампанське у Франції.

Щодня мене надихає... Буквально все. Прогулянка вранці із собакою, small talk із сусідами по дорозі на парковання, мої друзі, які роблять неймовірні речі. А ще люблю планувати подорожі — дуже сильно надихає!

Євгенія Кириченко

Жіноча дружба... Це зустріти дівчат, які є ліпшою версією тебе, і дружити з ними.

Сучасна жінка... Це щаслива жінка.

Євгенія Кириченко

Моя суперсила... У мене завжди гарний настрій.

Люблю Citronelle... За все — їжу, красу й увагу до деталей, бочки зі свічками, аромат свічок, за цибулевий суп дуже люблю.

Ірина Філіппова
Ірина Філіппова

8 березня для мене... Це привід порадіти приходу весни.

Щодня мене надихають... Маленькі радощі життя й любов моїх близьких.

Жіноча дружба для мене... Це канал наймогутнішої енергетичної підтримки по життю.

Ірина Філіппова

Сучасна жінка... Це успішна Фея, якій стало нудно бути просто Попелюшкою-об’єктом і яка сама вибирає принців.

Моя суперсила... Це моя любов до письменства: задоволення над усяке порівняння, коли затихаєш наодинці з комп’ютером і линеш в астрал.

Люблю Citronelle... У принципі для любові аргументи не потрібні, але люблю за стиль і смак у всіх сенсах цього слова, за почуття міри, вишуканість у найдрібніших деталях і найтоншій смаковій ноті. За дух Парижу в центрі Києва.

Ще в розділі Ресторани

Популярне