Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

UKRAINEPRIDE та BetterMe запустили аудіокурс для підтримки ментального здоров’я

15 червня 2022

До місяця «гордості» BetterMe та UKRAINEPRIDE запустили аудіокурс для підтримки ментального здоров’я «LGBTQ+Me: Прийміть своє різноманіття», щоб поєднати людей різних сексуальних орієнтацій та гендерних ідентичностей, і допомогти їм співіснувати в суспільстві. Курс ґрунтується на особистих історіях представників ЛГБТК+ спільноти і людей гетеросексуальної орієнтації, та практичних порадах психолога. Знайти його можна в застосунку BetterMe: Mental Health.

За останні 30 років українське суспільство зазнало неабияких змін у своїх поглядах від тотального неприйняття до тенденцій прийняття людей різних сексуальних орієнтацій та гендерних ідентичностей. Відповідно до звіту, що його представив Центр «Наш Світ» у межах Програми «Долучайся!» за підтримки USAID, проблема рівноправ’я та захисту прав ЛГБТК+ в Україні стає важливішою як у внутрішній, так і в зовнішній політиці країни.

Згідно з дослідженням, представники ЛГБТК+ спільноти більш схильні до депресії та мають набагато вищий показник стресу через дискримінацію у власних родинах, університеті або на роботі. 95% респондентів скаржаться на розлади сну вночі та 77% зазнали депресії. 71% ЛГБТК+ молоді повідомляють про відчуття суму та розпачу.

«Люди з ЛГБТК+ спільноти нерідко стикаються з дискримінацією та недостатнім розумінням з боку суспільства. Щоб це змінити, ми раді об’єднатися з BetterMe для створення курсу, який покаже, що відчувають представники ЛГБТК+ спільноти та люди гетеросексуальної орієнтації, надасть голос їхнім унікальним історіям та, як наслідок, дасть їм змогу краще розуміти одне одного. У такий спосіб ми сподіваємося змінити життя нашої спільноти й тих, про кого ми турбуємося, на краще!» — говорить Юрій Двіжон, співзасновник UKRAINEPRIDE.

Головна мета цього курсу — допомогти людям з різною гендерною ідентифікацією та сексуальною орієнтацією знайти спільні точки та зрозуміти одне одного на глибшому рівні. Сучасне суспільство має величезний вплив на якість нашого життя. Приймати наші відмінності — це те, що має силу змінити наш світ на краще. І змінить.

«Основна мета BetterMe — створювати продукт, який підходить кожному. Різноманіття та інклюзивність є одними з наших базових цінностей. Ми персоналізуємо наш контент під різні групи, щоб долучити до здорового способу життя якомога більшу кількість людей», — каже Вікторія Рєпа, СEO та засновниця BetterMe.

Ще в розділі LIFE

Популярне