До Vogue UA Conference 2023 залишилося
SOLD OUT

West Business Hub підбили підсумки проєкту релокації українського бізнесу

Проєкт West Business Hub, який реалізовує ГО "Український центр сприяння інвестиціям та торгівлі" за підтримки Програми USAID "Конкурентоспроможна економіка України", підбив у Львові перші підсумки програми підтримки релокації українського бізнесу. Його вектором були бізнеси, засновані жінками, та сімейні підприємства. West Business Hub допомагав з логістикою, пошуком локацій для офісів або виробництв, облаштуванням робочих місць, а також підтримував компанії фінансово й консультаційно.

Реклама

7820 — саме стільки українських підприємств релокувалися з початку повномасштабного вторгнення. Такі дані наводить Опендатабот. 27 % від загальної кількості компаній виїхала з Києва, на другому та третьому місці розмістилися Дніпропетровщина (11 %) та Донеччина (8 %). За цією цифрою стоять тисячі українських підприємців, які незважаючи ні на що продовжують розвивати власні справи, платити податки, підтримувати економіку країни та співробітників.

"Програма USAID "Конкурентоспроможна економіка України" активно підтримує жінок-підприємиць в Україні, надаючи їм можливість розвивати свій бізнес, зберігати та створювати робочі місця та здобувати нові навички. Ця підтримка особливо важлива у складний період, коли жінки змушені долати виклики і ставати все більш активними в керуванні бізнесом, що забезпечує економічну стійкість країни. West Business Hub підтримав релокацію жінок-підприємниць, які втратили свій бізнес, а ми раді, що змогли допомогти втілити їхнє бажання розвитку", — коментує Олеся Залуська, керівниця Програми USAID "Конкурентоспроможна економіка України".

"Українські підприємства стикнулися з викликом релокації через повномасштабне вторгнення, і наступний крок — підтримувати ці бізнеси. Необхідна взаємодія самих підприємців, влади, некомерційного сектору тощо. Це важливий етап для забезпечення стабільності економіки", — коментує Ірина Титарчук, виконавча директорка ГО "Український центр сприяння інвестиціям та торгівлі".

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.