RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Колекцію книг Франки Соццані подарували двом школам моди

22 грудня 2019

Колекцію книг, що належали легендарній колишній головній редакторці Vogue Italia, Франці Соццані, передали Istituto Europeo di Design і Accademia Costume & Moda, які розміщені в Мілані та Римі.

Франка Соццані

Бібліотеки двох спеціалізованих шкіл отримають 2400 томів з різних тем: від дизайну одягу, історії костюма, архітектури і ювелірних прикрас до фотографії, живопису, кіно, музики і літератури. Пожертвування зробили син Соццані, фотограф і режисер Франческо Карроззіні, і її племінниця Сара Соццані, яка є главою Vogue Talents і заступником головного редактора спеціальних проєктів моди Vogue Italia.

Франка Соццані з сином Франческо Карроззіні

«Ми такі вдячні за те, що у наших студентів є змога ознайомитися з дорогоцінними томами, які були частиною бібліотеки Франки», – сказала Сара Аззоне, директорка IED Moda в Мілані.

«Я дуже добре пам'ятаю її слова про бачення, яке повинен мати кожен з нас, і про рішучість втілити це бачення в життя. Книжки Франки Соццані додають нашій бібліотеці особливої цінності, і я вважаю, що той факт, що вони тепер будуть доступними всім, є чудовим подарунком Франческо і Сари, яким ми дуже вдячні», – додав віце-президент Accademia Costume & Moda, Андреа Лупо Ланзара.

книги · Франка Соццани ·

Ще в розділі Книги

Популярне