VOGUE SHOP VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Тімоті Шаламе в першому трейлері фільму «Дюна»

10 вересня 2020

Warner Bros. випустили перший трейлер довгоочікуваної «Дюни» Дені Вільнева, сповнений надзвичайних декорацій і дійства, що аж дух захоплює.

Джош Бролин и Тимоти Шаламе в фильме «Дюна»Джош Бролін і Тімоті Шаламе у фільмі «Дюна»

«Дюна» — один з найбільших науково-фантастичних романів в історії літератури, опублікований на початку 1960-х. Його події відбуваються в загадковій галактиці в далекому майбутньому, де керують феодальні клани, а головний конфлікт зосереджений навколо особистості молодого аристократа Пола Атрейдеса, якому належить врятувати планету. Перший трейлер останньої адаптації дає шанувальникам роману можливість поглянути на те, як режисер Дені Вільнев розглядає культовий твір Френка Герберта.

Тимоти Шаламе и Ребекка Фергюсон в фильме «Дюна»Тімоті Шаламе й Ребекка Фергюсон у фільмі «Дюна»

Для екранізації такої книги підібрали безпрецедентний зірковий акторський склад: Тімоті Шаламе, Ребекка Фергюсон, Оскар Айзек, Стеллан Скарсгард, Зендая, Джейсон Момоа, Джош Бролін, Дейв Батіста і Хав’єр Бардем. Вільнев теж не новачок в епічній науковій фантастиці, адже знімав раніше «Прибуття» і «Той, хто біжить по лезу 2049».

Тимоти Шаламе и Зендая в фильме «Дюна»Тімоті Шаламе і Зендая у фільмі «Дюна»

За кадром також кращі з найкращих — музику, наприклад, написав композитор Ганс Циммер, автор музики до фільмів «Людина дощу», «Ангели й демони», «Інтерстеллар». Знімали переважно в кам’янистій пустелі Ваді-Рам у Йорданії.

Прем’єру стрічки «Дюна» заплановано на 18 грудня 2020 року.

кино ·

Ще в розділі CINEMA

Популярне