RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

«Хід королеви» став найпопулярнішим мінісеріалом Netflix

24 листопада 2020

Серіал «Хід королеви» з Анею Тейлор-Джой у головній ролі встановив рекорд Netflix. За 28 днів з дня прем’єри його встигло подивитися 62 мільйони глядачів у всьому світі. Сьогодні Netflix оголосили у твіттері про те, що «Хід королеви» став найпопулярнішим мінісеріалом за їхню історію.

Це не всі перемоги серіалу: «Хід королеви» потрапив до переліку десяти найпопулярніших шоу в 92 країнах, а в 63 країнах очолив його. Крім того, роман «Ферзевий гамбіт» письменника-фантаста Волтера Тевіса, який лежить в основі серіалу, за 37 років після публікації уперше очолив список бестселерів The New York Times. Ну і найцікавіше: запити в Google «Як грати в шахи» сягнули дев’ятирічного піка — тож «Хід королеви» ще й надихнув людей у всьому світі опанувати шахи.

Нагадаємо, прем’єра серіалу «Хід королеви» відбулася на Netflix 23 жовтня. Це захоплива історія про геніальну шахістку Бет Гармон (її грає молода актриса Аня Тейлор-Джо), яка до 20 років стала чемпіонкою світу, а паралельно боролася з наркотичною й алкогольною залежністю. Для Netflix роман Волтера Тевіса, у якому блискуче описаний світ одержимих шахами, екранізував Скотт Френк («Безсоромники», «Логан», «Росомаха: Безсмертний»).

Netflix ·

Ще в розділі Кіно

Популярне