Фільм Джима Джармуша відкриє Каннський кінофестиваль

11 квітня 2019

Новий фільм Джима Джармуша The Dead Do not Die («Мертві не помирають») відкриє програму цьогорічного Каннського кінофестивалю.
 

Адам Драйвер, Хлоя Севіньї і Білл Мюррей у фільмі «Мертві не помирають»

Цього року Каннський кінофестиваль почнеться з фільму Джима Джармуша «Мертві не помирають» – стрічки, повної зірок категорії «А», в якій поліцейські в особах Білла Мюррея, Хлої Севіньї і Адама Драйвера борються із зомбі в маленькому містечку. Також у фільмі знялися Тільда Свінтон, Селена Гомес, Денні Гловер, Остін Батлер, Калеб Лендрі Джонс і Іггі Поп.

Прем'єра комедії, яка боротиметься за головний приз фестивалю, «Золоту пальмову гілку», відбудеться 14 травня і буде представлена у Франції в той же день. Світова прем'єра картини запланована на 14 червня.

Вперше Джармуш справив фурор на набережній Круазет 1984 року і виграв «Золоту камеру» за дебютний фільм «Дивніше, ніж в раю». Режисер повертався на фестиваль з більшістю своїх фільмів, в тому числі зі стрічкою «Патерсон» 2016 року. У Каннах побували його картини «Зламані квіти», в якому знялися Мюррей і Свінтон, а також «Виживуть тільки коханці», «Собака-привид: шлях самурая», «Мрець», «Таємничий поїзд» і «Поза законом».

кино · Каннский кинофестиваль 2019 ·

Ще в розділі Кіно

Популярне