Бонд 25: що відомо про новий фільм з серії Джеймса Бонда

18 березня 2019

На вихідних стало відомо, що Джеймс Бонд у новому фільмі "Бонд 25" їздитиме на електрокарі Aston Martin. Що ще варто знати про ювілейну частину бондіани, знає Vogue.ua.

Деніел Крейг у фільмі "007. Спектр"
Коли прем'єра

Світова прем'єра кінострічки "Бонд 25" запланована на 25 квітня 2020 року. Хочеться вірити, що ця дата – фінальна. Справа в тому, що прем'єру вже встигли перенести тричі. Спочатку обіцяли, що фільм вийде в жовтні 2019 року, але через зміну режисера (спочатку ювілейну частину бондіани повинен був знімати Денні Бойл) реліз відклали до 2020 року. Пізніше з лютого 2020 прем'єру перенесли на квітень – через необхідність доопрацювати сценарій в зв'язку з призначенням нового режисера.

Режисер

Головною інтригою ювілейної бондіани було ім'я режисера. З чуток, Денні Бойл, володар "Оскара" за фільм "Мільйонер з нетрів", покинув проект через суперечності з Деніелом Крейгом – той нібито був проти призначення на роль головного лиходія поляка Томаша Кота (він повинен був грати персонажа з Росії). У підсумку в режисерському кріслі – Кері Фукунага, якого пам'ятають за перший сезон "Справжнього детектива" і серіал "Маніяк". Кері Фукунага – відмінний вибір на роль режисера нової бондіани. Він ніколи не знімав блокбастери, тому його ім'я не затерте пресою, при цьому у нього 20-річний досвід робіт у розумному, захопливому кіно і очевидний успіх на телебаченні. Цікаво, що за 25 років існування бондіани Кері став першим американцем у режисерському кріслі.

Кері Фукунага
Актори

Уп'яте і востаннє Бонда грає Деніел Крейг – 2020 року його контракт закінчується. До участі дівчини Бонда повернеться Леа Сейду. До слова, французька акторка стала першою дівчиною Бонда, яка зніметься у двох серіях бондіани. Також у фільмі з'являться Реф Файнс, Бен Уішоу і Наомі Гарріс. На Imdb також вказано, що одну з ключових ролей зіграє володар "Оскара" Рамі Малек. Кого саме, поки невідомо, але можна припустити, що роль ключового лиходія.

Леа Сейду
Сюжет

Зйомки фільму почалися в березні в Лондоні. Синопсис обіцяє, що "в цьому фільмі Джеймс Бонд вирішує одружитися і кинути службу, але через вбивство дружини повертається в надії помститися". Над новим сценарієм працював Скотт Бернс – автор сценарію до фільмів "Ультиматум Борна" і "Зараження".

Оскільки зйомки почалися кілька днів тому, деталей про підготовку фільму поки мало. The Guardian все ж вдалося дізнатися, що в цій серії Джеймс Бонд їздитиме на електрокарі – щоб відповідати, мабуть, світовим трендам на екосвідомість. Це буде модель Aston Martin Rapide E, яка коштує близько 300 тисяч доларів. "Всі відчули, що настав час посадити Бонда за кермо автомобіля з нульовим рівнем викидів", – кажуть продюсери.

Кинопремьера · Джеймс Бонд ·

Ще в розділі Кіно

Популярне