VOGUE UA CONFERENCE 2019FASHION & BUSINESS 7 листопада
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

6 фільмів з Гоакіном Феніксом, які варто переглянути

28 жовтня 2018

Гоакін Фенікс – один з найбільш суперечливих акторів в Голлівуді. Протягом усієї своєї кар'єри 44-річний актор з'являвся в безлічі проектів, які дали йому змогу розкрити свій потенціал з найрізноманітніших сторін. Від фільмів Рідлі Скотта до Ґаса Ван Сента – Vogue UA згадує найкращі фільми, в яких зіграв іменинник Гоакін Фенікс.

Гоакін Фенікс
Гладіатор, 2000

Гоакін Фенікс у фільмі "Гладіатор", 2000
Хоакин Феникс в фильме "Гладиатор", 2000
Рассел Кроу в фильме "Гладиатор", 2000
Хоакин Феникс и Рассел Кроу в фильме "Гладиатор", 2000

«Гладіатор» – це історична драма Рідлі Скотта. Події фільму відбуваються в Римській імперії 180 року н.е. за часів правління Марка Аврелія. Цей фільм був номінований на 119 нагород і отримав 49, включно з 5 «Оскарами» і двома «Золотими глобусами». А роль римського імператора Коммода зробила Гоакіна Фенікса популярним.

Готель "Руанда", 2004

Гоакін Фенікс у фільмі «Готель «Руанда», 2004
Кадр из фильма "Отель «Руанда»", 2004
Кадр из фильма "Отель «Руанда»", 2004
Кадр из фильма "Отель «Руанда»", 2004

Головний герой фільму на ім'я Пол – керівник престижного готелю в столиці Руанди, в якому від убивць сховалися кілька сотень людей. Пол робить все можливе, щоб їх врятувати. Сюжет фільму оснований на реальних подіях середини 1990-х років, коли хути, які становили в Руанді етнічну більшість, влаштували в країні криваву різанину, під час якої знищили понад мільйон людей, що належали до тутсі.

Майстер, 2012

Кадр з фільму "Майстер", 2012
Кадр из фильма "Мастер", 2012
Кадр из фильма "Мастер", 2012
Кадр из фильма "Мастер", 2012

«Майстер» – це драма режисера Пола Томаса Андерсона з Гоакіном Феніксом і Філіпом Сеймуром Гоффманом в головних ролях. Кінокартина – про Фредді, що повернувся з війни та намагається пристосуватися до мирного життя. Прем'єра фільму відбулася на 69-му Венеціанському кінофестивалі. Незважаючи на те, що фільм обернувся комерційним провалом, ще до його виходу в прокат критики називали картину одним з ключових претендентів на премію «Оскар» 2013 року. Фенікса і Гоффмана визнали найкращими на Венеціанському кінофестивалі, а Пол Томас Андерсон там же удостоївся «Срібного лева» за найкращу режисерську роботу. Загалом фільм більше 70 разів номінували на різних кінофестивалях, він зібрав безліч нагород і названий кінокритиками найкращою стрічкою 2012 року.

Вона, 2013

Кадр з фільму "Вона", 2013
Кадр из фильма "Она", 2013
Кадр из фильма "Она", 2013
Кадр из фильма "Она", 2013
Кадр из фильма "Она", 2013

«Вона» – американська фантастична мелодрама Спайка Джонза. Події фільму розгортаються в недалекому майбутньому, де у кожної людини з'являється можливість користуватися персоніфікованою операційною системою зі штучним інтелектом. Таким чином, головний герой Теодор запускає «Саманту» і приголомшується, як змінюється його самотнє життя. У Саманті він знаходить справжнього друга і дуже скоро їх відносини виходять за рамки ділових. Фільм «Вона» був названий найкращим фільмом 2013 року Національною радою кінокритиків США, а Американська кіноакадемія присудила картині «Оскара» за найкращий оригінальний сценарій.

Марія Магдалина, 2017

Гоакін Фенікс у фільмі "Марія Магдалина", 2018
Хоакин Феникс и Руни Мара в фильме "Мария Магдалина", 2018
Руни Мара в фильме "Мария Магдалина", 2018
Хоакин Феникс в фильме "Мария Магдалина", 2018
Руни Мара в фильме "Мария Магдалина", 2018

«Марія Магдалина» – це біблійний драматичний фільм Гарта Девіса, що розповідає історію послідовниці Ісуса Христа, християнської святої, якій однією з перших довелося побачити явище воскресіння Христа. Головні ролі у фільмі виконали Руні Мара і Гоакін Фенікс.

Не хвилюйся, він далеко не піде, 2018

Гоакін Фенікс у фільмі "Не хвилюйся, він далеко не піде", 2018
Кадр из фильма "Не волнуйся, далеко он пешком не уйдет", 2018
Руни Мара в фильме "Не волнуйся, далеко он пешком не уйдет", 2018
Хоакин Феникс "Не волнуйся, далеко он пешком не уйдет", 2018

Американська комедійно-біографічна драма «Не хвилюйся, він далеко не піде», знята культовим незалежним режисером Ґасом Ван Сентом, розповідає історію про молодого музиканта-алкоголіка Джона Каллагана (Гоакін Фенікс), який після трагічних подій став прикутим до інвалідного крісла. Його дівчина Анна (Руні Мара) всіляко намагається повернути Джону інтерес до життя. У підсумку, він кидає пити, поступово вчиться жити в інвалідному кріслі  і несподівано відкриває у собі талант до малювання карикатур.

кино ·

Ще в розділі Кіно

Популярне