5 важливих прем'єр Берлінського кінофестивалю

16 лютого 2018

Vogue.ua вибрав пять важливих премєр Берлінського кінофестивалю, який розпочався 15 лютого.

Роберт Паттінсон та Міа Васіковскі у фільмі "Дівка"
"Острів собак"

Тільда Суінтон, Білл Мюррей, Йоко Оно, Скарлетт Йоханссон, Едвард Нортон – ціла плеяда зірок озвучує нову анімацію Уеса Андерсона. Переважно голосами зірок говорять собаки: «Собачий острів» - історія про японського хлопчика, який шукає свого пса, що опинився на собачому острові. Тер’єра Рекса, наприклад, озвучує Едвард Нортон.

"Не в собі"

Стівен Содерберг один із найцікавіших американських режисерів, автор кінострічок «11 друзів Оушена», «Удача Логана», «Трафік», зняв свій новий фільм на айфон. «Не в собі» - трилер про дівчину (Клер Фой), яку хтось переслідує. Дівчина починає підозрювати, що незнайомець – плід її уяви і потрапляє в психіатричну клініку. На зйомки експериментального фільму у режисера пішло трохи більше тижня, а монтував кіно Содерберг прямо на знімальному майданчику.  

"Не хвилюйся, далеко пішки він не піде"

Свій новий фільм Гас Ван Сент зняв на основі реальних подій: це історія карикатуриста Джона Каллахана, який потрапив в аварію і залишися паралізованим у 21 рік. У фільмі знялись Хоакін Фенікс, Руні Мара, Джона Хілл. Цікаво, що адаптувати цю історію для екрану режисер планував ще у дев’яності роки і тоді на головну роль претендував актор Робін Вільямс. 
"Єва"

У конкурсній програмі фестивалю покажуть фільм «Єва» француза Бенуа Жако («Щоденник покоївки»). Режисер називає цей фільм еротичним трилером: це історія про молодого письменника (Гаспар Ульель), одержимого жінкою значно старшою за себе. Femme fatale грає 64-річна Ізабель Юппер, яка увесь фільм не знімає з себе розкішну червону помаду. 

"Дівка"

"Дівка» - комедійний вестерн режисерського дуету Девіда і Нейтана Зеллнерів. У фільмі вони зібрали чудовий акторський дует – Роберта Паттінсона і Мію Васіковскі. Паттінсон грає ковбоя, який мандрує Диким Заходом, щоб дістатися до своєї нареченої (Міа Васиковскі), а дорогою потрапляє в халепи. Режисери обіцяють, що у такій комедійній ролі Роберта Паттінсона глядач ще не бачив. 

Читайте також:

Оскар-2018: почему все говорят о Тимоти Шаламе

Джеймс Нортон снимется в фильме, который продюсирует Украина

Тильда Суинтон · Кинопремьера · Роберт Паттинсон ·

Ще в розділі Кіно

Популярне