RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

20 мобільних додатків для кохання і сексу

24 грудня 2017

Tinderі Grinder, де можливо знайти і гомо-, і гетересексуального партнера, - це класика жанру. Існує чимало й інших додатків, які допоможуть оживити сексуальне життя. У них розібралась Олександра Камінська.

Існує ціла купа додатків для кохання й сексу. І це різноманіття викликає особливий захват. Його переваги можуть бути неочевидними: немає нічого поганого в підказках. Це все одно що звернутися до експерта з питанням, у якому просто немає часу розібратися. Можна дізнатись про свої неочікувані захоплення, як доторк замші до шкіри шиї ззаду, «прокачати» чуттєвість за допомогою нових матеріалів і локацій. Якщо ще й відслідковувати статистику своїх експериментів, відкриється цілий світ власних задоволень. А що може бути приємнішим за пізнання власного світу насолоди?

Досвідчені спеціалісти рекомендують шукати «взаємність» у Facebook – нерідко тут переховуються ті, хто люблять порозважатися потайки від чоловіка, дружини чи партнера.

Bumble App  - місце, де право вибору має тільки дівчина і будь-який зв'язок триває усього 24 години, якщо вона так і не захоче зустрітися.

3nder – на випадок, коли замість одного партнера хочеться пару. Тут збираються виключно для сексу утрьох, а для пар є особливі акаунти, щоб уникнути незручностей або невиправданих очікувань.

Raya і Luxy - ‘luxury’ версії Тіндера, де для того, щоб зустріти підходящого партнера, треба і самому бути представником еліти.

Для інтелектуалів і тих, хто не уявляє себе без улюбленої роботи, є The League – у цей додаток можна увійти черезLinkedIn.

Якщо у перервах між відрядженнями завжди хотілось додати перчику своїм подорожам – можна використати Wingman. Цей сервіс створює пари з мандрівників в аеропорту.

Kindu – легкий перехід від Тіндера до справи, адже теревенити про секс буває до біса легко, а ось піти на зустріч з новим «знайомцем» - щось сумнівне.УKindu можна вносити свої секс-ідеї, фантазії, мрії й обмінятися цими побажаннями з партнером. Водночас можна й приховати їх, поки не зустрінеш когось більш підхожого для кожної окремої фантазії.

Crushh – за емодзі і розділовими знаками, довжиною повідомлень, частотою і швидкістю відповідей визначає рівень симпатії співрозмовника, а за певний час може навіть вибудувати графік підйомів і спадів почуттів.

Sex Tips  допоможе уникнути довгих роздумів, якщо уся ваша креативність залишилась в офісі і зовсім не хочеться «майструвати велосипед». Тут є підказки: вони якщо й не спланують ваш вечір, то принаймні нагадають про улюблені і давно бажані речі, яким вже час реалізуватися. 

Sex Keeper.  Сюди можна вносити дані про сексуальну активність і додавати витрачені калорії у список «спорт». Чим не тренування для схуднення і законне виправдання келиху шампанського «для розігріву»?

Sexperience  вигадали не тільки для запису сексуальних ігр, але і для трекінгу локацій. До кінця року можна зібрати неочікувану секс-карту з собою у головній ролі.

Sex Drive (iOS)  - перевірений набір бінауральних звуків, які мають впливати на мозок таким чином, щоб приводити до збудження. Варто протестувати у розпал редакційної наради – буде спекотно.

Strongest Vibrator  - симуляційний додаток, який одним рухом перетворює телефон на вібратор. Можна змінювати інтенсивність вібрацій і налаштовувати телефон під свої потреби.

Для пар існує цілий ринок пропозицій, за допомогою яких можливо забути про три звичні пози (або навпаки припинити розігрувати порно зірку на подружньому ложі)

Love Sparks  - дозволяє обирати пози й експерименти у залежності від настрою, інтенсивності, рівня фітнес-підготовки. Здається, тренер знадобиться не лише в спортзалі.

Couple Foreplay  - кожен у парі отримує секс-завдання і час на його виконання. Виклик прийнято!

Dirty Game, Truth or Dare  - челенджі і «я б ніколи не», - чудовий спосіб дізнатися, що насправді подобається і хотілося б спробувати партнеру, а що – лише привабливо виглядає. Це хитрий спосіб уникнути незручних ситуацій під час експериментів. Адже краще дізнатися про усі підводні камені ще на березі. 

UnderCovers  - глибинний зв'язок з партнером. Треба заповнити «віш-лист» із 99 секс-варіацій, партнер має зробити те саме, і якщо знайшлись збіги, додаток негайно складе секс-план на найближчий час. Літо буде спекотним!

Pillow –  це Нетфлікс у світі сексу, додаток з використанням сенсорної депривації. Аудіо-гід з сексуальними іграми, поцілунками, доторками й іншими приємними дрібницями, які зможуть пробудити нові відтінки чуттєвості. Якщо, звичайно, не заслухатись аудіо-супроводом і не почати вигадувати нових героїв.

The blueMotion  - додаток для віддаленого контролю вібратора, у якому можливо навіть записувати голос. Якщо партнер у відрядженні або просто в офісі, він може влаштувати незабутню пригоду.

The Durex Experiment  - в найкращих традиціях компанії, рекомендації й ігри для розширення горизонтів у сексі. Тут можна обрати челендж на 4 тижні, позначати ступені задоволення і тенденції – до чого усе йде. 

Читайте також:

Самые модные секс-гаджеты

Личный опыт: как найти партнера для секса через мобильное приложение

гаджеты · секс ·

Ще в розділі Б'юті-гід

Популярне