Пластика сосків: тренд, натхненний Кендалл Дженнер

22 квітня 2018

Кендалл Дженнер надихає дівчат на пластику сосків. Питання – наскільки це безпечно.

Якщо раніше до пластичних хірургів приходили з фотографіями знаменитостей і просили зробити їм такий же ніс, груди або сідниці, то тепер дівчата змінюють форму своїх сосків. До пластичного хірурга з Нью-Йорка Нормана Роуі все частіше звертаються саме за такими, як у Кендалл Дженнер. «Мені дуже подобається Кендалл і то, як легко вона з'являється без бра. Під її одягом не видно нічого такого собі, просто обриси сосків. Це дуже сексуально і жіночно» – розповідає пацієнтка Роуі. Лікар робить ареоли симетричними, а після – коригує колір сосків: щоб зробити їх світлішими, використовує лазер, темнішими – татуаж.

Філери на основі гіалуронової кислоти моделюють сосок і роблять його більш опуклим. Одна ін'єкція в клініці доктора Роуі коштуватиме приблизно $700, вся процедура займає не більше 30 хвилин, а отриманий результат триматиметься близько двох років.

У той же час, Даррен Сміт, один з найкращих сертифікованих пластичних хірургів в Нью-Йорку, надає перевагу іншому підходу. Він, як правило, радить пацієнтам рішення на основі імплантатів, так як ця процедура більш безпечна і контрольована, враховуючи складну анатомію. Сміт попереджає, що існують ризики, пов'язані з ін'єкцією філерів безпосередньо в соски. «Це дуже чутлива структура, яка заповнена нервовими закінченнями і молочними протоками для грудного вигодовування. Потрібно бути обережним, оскільки філер може засмітити молочні канали або придушити кровопостачання соска», – пояснює він.

Проти ін'єкцій філерами в недавньому інтерв'ю Vogue.ua висловився також пластичний хірург Едгар Камінський.

Instagram: @vogueua_beauty

За матеріалами: allure.com

Кендалл Дженнер · тренд ·

Ще в розділі Б'юті-гід

Популярне