"Зігрій воїна" – ініціатива, яку має підтримати кожен українець

14 жовтня в Україні святкують День Козацтва та День Захисників і захисниць. Цього року, коли нашу країну від агресора захищають сотні тисяч людей, він набуває ще більшого символізму й значущості. Найкращою подякою відважним захисникам буде конкретна допомога. Напередодні тривалої зими закликаємо кожного українця доєднатися до акції "Зігрій воїна". Розповідаємо про неї докладніше.

Фото: @libkos

"Зігрій воїна" – це кампанія з постачання теплих речей для воїнів, які стоять на захисті України і яким треба пережити найважчі місяці в максимальному комфорті. Ініціатором акції став український бренд Maneki, що має багаторічний досвід у виробництві високоякісного одягу на щодень. "Нині ми обʼєднуємо десятки виробництв у Європі та Україні задля налагодження постачання технологічних теплих речей для всіх, хто цього потребує. Допоможе нам у цьому національний збір „Зігрій воїна ❤️", що має на меті зібрати кошти на виробництво перших 350 комплектів технологічного одягу ECWITEC для наших воїнів", – розповідають у Maneki.

Важливо розуміти, що ECWITEC – це спеціальна розробка армії США у сфері забезпечення тактичного одягу для холодної погоди, що ґрунтується на багатошаровості. Сьогодні її використовують не тільки військові, а й екстремальні спортсмени та професійні альпіністи, яки змогли її протестувати в найскладніших погодних умовах."Система ECWITEC має шість рівнів ізоляції для гарантування високого рівня захисту в температурних умовах, що варіюються від -40 °C до +20 °C, – додають у Maneki. – Кожен елемент функціонує як окремо, так і в разі використання в системі, щоб забезпечити найбільшу кількість варіантів та максимально можливу продуктивність".

Перші три шари вважаються базовими та складаються з набору термобілизни (сорочка й кальсони), флісового лонгсліва й штанів, а також легкої флісової куртки. Четвертий шар – це вітростійка куртка, а п’ятий і шостий вже належать до "зігрівального блоку" – куртка й штани з мембраною та утеплювачем. Також сюди можна додавати за потреби спеціальне тактичне пончо й аксесуари – балаклаву, шапку під шолом, рукавиці.

Перша партія флісових лонгслівів, яку вже надіслали на фронт
Фото: Anton Duma

Виробництво й постачання речей системи ECWITEC відбуваються поетапно з формуванням потрібного обсягу для замовлення, а відвантажують готові вироби відповідно до порядку надходження замовлень. Також можна подати заявку на безплатне отримання такої зимової форми, придбати речі вроздріб чи оплатити одяг для воїна ЗСУ: це як підвішена кава, тільки цього разу йдеться про теплі речі. Зробімо сьогодні свій внесок у загальну справу, щоб нашим захисникам було тепло.

Дізнатися більше.

Не следуй за модой — ощущай её

Подписаться

Еще в разделе

Популярное на VOGUE

Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.