До Vogue UA Conference 2023 залишилося
SOLD OUT

Володимир Зеленський — людина року за версією TIME

Президент України Володимир Зеленський став людиною 2022 року за версією журналу Time. На обкладинці видання з’ явився портрет очільника української держави із заголовком "Людина року: Володимир Зеленський і Дух України".

Реклама

Редакція зазначила, що цього року вибір був як ніколи простим: "Володимир Зеленський сколихнув світ так, як того не робили десятиліттями". Видання пише, що Зеленський надихнув українців і дістав міжнародне визнання за свою мужність у протистоянні російському вторгненню.

"Володимир Зеленський став обличчям демократії в міжнародному масштабі після повномасштабного вторгнення росії. У світі, затьмареному інформацією та надлишком мовлення, щоденні відеозвіти Зеленського про війну в його країні закликають не забувати про конфлікт, що не вщухає", — йдеться в повідомленні TIME.

Видання також відзначило виїзди Зеленського на передову, зокрема, під час запеклих бойових дій, та його візит до звільненого Херсона.

Окрім того, у колажі на обкладинці TIME також можна побачити зображення українського шеф-кухаря Євгена Клопотенка, парамедикині Юлії Паєвської (Тайри), дитячої лікарки Ірини Кондратової та інших відомих постатей.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.