До VOGUE UKRAINE LEADERS 2024 залишилось:
КУПИТИ КВИТКИ

Як бренд Martine Rose змінює Тиждень моди в Мілані

Відома британська дизайнерка чоловічого одягу Мартін Роуз дебютувала на Тижні моди в Мілані, де представила колекцію однойменного бренду сезону весна-літо 2025. Це знаковий момент у її кар'єрі, адже вперше її показ відбувся на одному з чотирьох головних Тижнів моди за межами рідного Лондона.

Martine Rose весна-літо 2025
Martine Rose весна-літо 2025

Хоча Лондон після Брекзита зберігає за собою славу осередку креативності та моди завдяки своїм відомим навчальним закладам, місто поступається Мілану в плані міжнародного впливу. Мілан, що конкурує з Парижем за звання головної модної столиці Європи, славиться масштабними показами, які приваблюють баєрів і представників преси з усього світу. Для Роуз, яка прагне вийти на новий рівень, Мілан стає логічним кроком, хоча вона планує повернутися до показів у Лондоні в майбутньому.

Martine Rose весна-літо 2025
Martine Rose весна-літо 2025

Martine Rose весна-літо 2025
Martine Rose весна-літо 2025

Це не перший міжнародний показ для Martine Rose. У 2021 році, отримавши інвестиції від Tomorrow Ltd, вона стала запрошеною дизайнеркою на виставці Pitti Uomo в Італії. Пізніше того ж року вона повернулась до Лондона, щоб представити колекцію весна-літо 2024 й вшанувати молодіжні клуби та громадські центри, де колись вирувало нічне життя. Минулого сезону Роуз влаштувала камерний показ у Парижі, представивши колекцію у форматі фільму для близького кола.

На відміну від попередніх шоу, орієнтованих на особливу локацію та символізм, цього разу Роуз прагнула вразити іншим. Вона відійшла від використання знакових місць і зробила акцент на самій колекції весна-літо 2025. Показ відбувся на нейтральній території, де увага зосередилася на одязі, а не на антуражі. Колекція була натхнена архівами Martine Rose та захопленнями дизайнерки.

Martine Rose весна-літо 2025
Martine Rose весна-літо 2025

На противагу стриманому стилю Мілана, відомого своїм акцентом на класичному й вишуканому пошиві, колекція Martine Rose весна-літо 2025 стала надзвичайно вільною та нестандартною. Дизайнерка прагне відійти від ідеальності та полірованості, натомість демонструє ідеї, що перебувають у стані розвитку. Ця колекція стала грою контрастів і приємно вразила своєю неочікуваністю.

Martine Rose весна-літо 2025
Martine Rose весна-літо 2025

В колекції були представлені і класичні елементи гардероба, й екстравагантні деталі, які підкреслять індивідуальність власника. Роуз не боїться експериментувати з формами, кольорами та фактурами, створюючи одяг водночас елегантний і бунтарський. Важливу роль у колекції відіграють аксесуари. Взуття, сумки та головні убори стають не просто доповненням до одягу, а самостійними виразними елементами. Відходячи від традиційного лондонського стилю, з яким асоціюється дизайнерка, вона пропонує вільний, невимушений погляд на чоловічу моду.

Переглянути всю колекцію Martine Rose весна-літо 2025.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.