До Vogue UA Conference 2023 залишилося
SOLD OUT

Зірковий десант: рекламна кампанія BOSS весна-літо 2023

Для сезону весна-літо 2023 BOSS підготував кампанію з меседжем, що надихає: "Будь сам собі босом".

Реклама

У кампанії поточного сезону взяли участь шість відомих професіоналів із різних галузей діяльності, зокрема Наомі Кемпбелл, Малума, ДжіджіГадід, Лі Мінхо, Хабі Лейм і Маттео Берреттіні. У зніманні BOSS ці всесвітньо визнані таланти діляться своїми особистими історіями подолання перешкод і досягнення успіху. Їхні потужні наративи показують, що стати босом – це не право від народження, а радше подорож, сформована особистим вибором.

Джіджі Гадід на бекстейджі знімання рекламної кампанії
Джіджі Гадід на бекстейджі знімання рекламної кампанії

Водночас із стартом кампанії BOSS запросив інфлюенсерів – від фотографів до підприємців і соціальних захисників – розповісти власні наснажливі історії в Instagram. Різноманітні знаменитості – Демі Ловато, Белла Торн, Стелла Максвелл, МаколейКалкін, Крістіна Річчі та інші – приєднаються до кампейну.

Окрім того, Україна також добре представлена в кампанії BOSS весна-літо 2023 завдяки участі KalushOrchestra, Dorofeeva та Маша Єфросініна.

Маттео Берреттіні на бекстейджі знімання рекламної кампанії
Маттео Берреттіні на бекстейджі знімання рекламної кампанії

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.