Монохромна насолода: колекція Fendi Couture осінь-зима 2023/24

Творча синергія між креативним директором Кімом Джонсом та ювелірною дизайнеркою Дельфіною Деллетрез лягла в основу показу Fendi Couture осінь-зима 2023/24. "Я почав з огляду прикрас Дельфіни для Fendi", — сказав Джонс. Так сформувалася палітра колекції, яка перегукувалась "кольорами та вишивками з відтінками натуральних каменів, рубінів і сапфірів", додав він. Нова колекція отримала назву Fendi Triptych і нараховувала близько 30 речей землистих тонів і кольорів коштовних мінералів. До лінійки увійшли предмети з блискітками, сукні зі складною вишивкою з найтоншими металевими ланцюгами та павутинні "голі" плаття з вирізами.

Колекція Кіма Джонса для Fendi Couture задовольняє запит на стриманий, "дорослий" розкішний вечірній одяг. В його обтічних формах і драпіруваннях вгадується мінімалізм 1990-х та довершеність античних скульптур Риму, рідного міста Fendi. Моделі ходили навколо чотирикутника з мармуровою підлогою, який є сценографічним відтворенням римської штаб-квартири Fendi. Більшість моделей тримали у руках мініатюрні прямокутні шкіряні скриньки для прикрас.

Характерні діамантові сережки, брошки та намиста сяяли з подіуму. "Все дуже плавне", — пояснила Деллетрез, показуючи, як вона створювала драпіровані асиметричні форми, всипані рожевими шпінелями та жовтими діамантами, винахідливо додаючи крихітні геометричні малюнки на логотип Fendi. "Було приємно спочатку попрацювати над ювелірними виробами", — зауважив Джонс. Ще до показу клієнти вишикувалися в чергу, щоб подивитися на ювелірні вироби Деллетрез у тому самому приміщенні, де проходили кутюрні примірки Джонса.

Протягом показу на подіумі з'являвся все більш разючий одяг. Кульмінацією стали вбрання в стилі австралійського перформансиста Лі Бавері, які сяяли купами великих леліток і каміння. Робота над фінальним образом — приспущеним жакетом і спідницею на запах — зайняла 1200 годин, але він все одно на позір був легким, як і обіцяв Джонс. Всю колекцію Fendi Couture осінь-зима 2023/24 можна подивитися за посиланням.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.