На віражах: колекція Marchi осінь-зима 2023/24

Український бренд MARCHI презентував нову колекцію осінь-зима 2023—2024 з назви "Віражі". Дизайнерка бренду Валерія Марчі продовжує фокусуватися на головному для бренду продукті — різноманітних пуховиках, які готові зігрівати нас протягом всього сезону холоду та дощів. "За будь-яких обставин і в будь-яку негоду нові моделі MARCHI подарують відчуття затишку та тепла, а також захистять від стихії та морозу", — додає дизайнерка.

У новій колекції бренд MARCHI зібрав свої найулюбленіші та найкомфортніші пуфери. Усі моделі розроблені так, щоб бути надійними та комфортними в динаміці та русі. Тому не випадково в зніманні нової колекції також відображена шалена динаміка — як жартують дизайнери бренду, це був тест для пуховиків, який вони пройшли. У новому сезоні команда бренду використовує для пуферів нову тканину Arktik з мембраною, яка надійно захищає від морозів, вітру й дощу. У колекції також є нейлонові куртки з надлегким наповнювачем та покриті штучним хутром. Штучне хутро має водовідштовхувальні властивості, отже не боїться дощу. Окрім того, представлені сучасні короткі, мінімалістичні куртки з джинсу. Спеціальна тканина світлого та білого кольору має стійку до забруднення поверхню.

Кольорова гама нової колекції MARCHI — природна. Світлі відтінки — блакитний, молочний — натхнені чистим і ясним небом, про яке мріють всі українці. А в яскравих ягідних та насичених синіх кольорах закодоване щастя.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.