До Vogue UA Conference 2023 залишилося
SOLD OUT

Dior присвятили нову рекламну кампанію Фріді Кало

Французський модний Дім DIOR представив рекламну кампанію до круїзної колекції, показ якої пройшов у травні у Мексиці. Цією колоритною країною надихався Крістіан Діор, і вже не вперше своє натхнення в її культурі та візуальній естетиці знаходить Марія Грація К'юрі.

"Спираючись на глибоке культурне коріння, ці образи красномовно відображають багату спадщину Мексики та непохитний дух її жінок. Цю колекцію хочеться порівняти з яскравим гобеленом на честь Фріди Кало. Її енергійна незалежність і непохитна віра в незмінну силу мистецтва й життя стали важливою частиною цієї роботи", — розповідають у Dior.

Реклама

Марії Грації вдалося поєднати фірмову ультражіночністьDior із глибиною мексиканської культури. Контрастне поєднання чорного та білого, пишні спідниці на противагу суворим костюмам, які любила Кало, екзотичні принти, але в елегантному прочитанні. Особливою річчю колекції стала інтерпретація традиційної туніки "Уїпіль", поява якої — це знак поваги та захоплення народним одягом мешканців Тіхуани.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.