Дарія Полуніна в короткометражному фільмі ELENAREVA

Український модний бренд ELENAREVA у співпраці з креативною лабораторією BURO створив короткометражний фільм Exhale.

Дарія Полуніна в фільмі Exhale

Фільм знятий українським режисером Ігорем Стеколенком, співзасновником креативної лабораторії BURO. Головну роль у ньому виконала українська акторка Дарія Полуніна. Стрічка Exhale оповідає про сильне жіноче начало, безумовну любов, внутрішню гармонію і відвагу.


"Дійсність не завжди прихильна до наших бажань. В умінні прийняти реальність такою, якою ми її зустрічаємо, є сміливість і внутрішня гармонія. Це ми і хотіли відобразити в фільмі. Видих – логічне продовження попередньої дії – вдиху. Саме це бажання, почуватися в гармонії з собою, логічно походить з почуття смаку героїні в одязі від Олени Реви", – каже Стеколенко.

"Для мене цей фільм – спосіб зупинити мить, тут і зараз. Шлях у нескінченність, де серце дихає любов'ю. Дорога крізь густий ліс, жінки, всередині якої нове життя, новий зміст і нова історія. Це шлях, впродовж якого народилася нова енергія, і ім'я її – любов", – розповідає Рева.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.