RU UA

Журнал VOGUE

Подписаться
Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.
Соглашаюсь

Love Letters: українські письменниці зізнаються в коханні, Ксенія Пашковська

10 августа 2017

Vogue UA та ювелірний Дім Tiffany представляють проект #vogueualoveletters. П'ять українських письменниць написали любовні послання у прозі та у віршах, спеціально для читачів Vogue UA. У новій частині проекту читайте лист кохання від письменниці Ксенії Пашковської.

Мій любий, я вже писала тобі напередодні твоєї появи - і ти відгукнувся. Того дня я відчула такий незвичний приплив любові: "Окситоцин, - подумала, - і почалося". Ти прийшов у цей світ в День закоханих. Ти лежав у мене на грудях, а я й досі тебе уявляла, бачачи лише твій ніс і чуючи посопування. Медсестри ще жартували, чи не назвали тебе Валентином. Ні, тебе нарекли Пирогом.

Погідний і радісний хлопчик. Ти смокчеш груди, скрутивши дулю. Посміхаєшся перед тим, як поринути в сон, - і цей знак я уже вивчила. Я підрізаю тобі нігті щодня, але ти однаково часто прокидаєшся зі знаком тигра на щоці, дряпаючи себе своїми дикими руками. 

Фото: Lesha Lich

Стиль:  Venya Brykalin

Зачіски: Iriss Onufriienko

Макіяж: Iana Leskova 

Каліграфія: Mari Kinovych

Виробництво: Victoria Yukhymenko

Асистент стиліста: Valerie Kondruk

Читайте також: 

Love Letters: українські письменниці зізнаються в коханні, Ірина Цілик

Love Letters: Любов Якимчук зізнається в коханні

Love Letters: українські письменниці зізнаються в коханні, Ірена Карпа

украинские писательницы · украшения · Tiffany&Co. · Love Letters ·

Еще в разделе Аксессуары

Популярное