У Києві відбудеться благодійний балетний вечір за участі Катерини Ханюкової

29 липня в Національній опері відбудеться особливий вечір. На сцені виступить прима Катерина Ханюкова, одна з найвідоміших у світі українських балерин, солістка Англійського Національного балету. Головна мета вечора — зібрати кошти та придбати два гелікоптери для невідкладної медичної евакуації українських захисників з поля бою. Подія "The Art of Donations. Inspired by ballet" організована KSE Foundation та Благодійним фондом розвитку обороноздатності України.

Катерина Ханюкова
Катерина Ханюкова

Разом з Катериною Ханюковою на сцену Національної опери вийдуть зірки світового балету. Це Огастес Пейн (Бірмінгемський королівський балет), Тайрон Сінглтон, (Бірмінгемський королівський балет), Генрі Дауден (Англійський національний балет), Крісті Преда (Національний балет Румунії), Соломон Осавуза (Віденська опера), Ілля Мірошніченко (Україна).

Глядачі побачать виставу "Radio & Juliet" — сучасну постановку хореографа Едварда Клюга на музику Radiohead, яка пропонує інший погляд на класичну історію кохання. Також у програмі — уривки інших, не менш відомих балетних постановок.

Подія відбудеться 29 липня о 17:00 в Національній опері, в рамках вечора також заплановано благодійний аукціон. Гроші від продажу квитків є благодійною пожертвою та будуть спрямовані на придбання двох гелікоптерів-медеваків. "Потреба у цьому є надвелика, що підтверджує Головне Управління Розвідки України. Долучитися до порятунку тих, хто рятує нас — честь", — говорять організатори.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.