Дженіфер Еністон цієї осені обирає пресотерапію

Голлівудська акторка Дженіфер Еністон опублікувала у себе в Інстаграмі фотографію, на якій вона лежить у спеціальному лімфодренажному (компресійному) костюмі, які використовуються під час процедури пресотерапії. Розповідаємо, чим вона корисна для здоров'я.

Пресотерапія — це апаратний вид масажу, під час якого людина вдягає спеціальний компресійний костюм, що надувається та здувається навколо її тіла за допомогою тиску, активізуючи лімфодренажні процеси в організмі. Ця методика сприяє виведенню зайвої рідини, токсинів і шлаків з організму, а головне — допомагає позбутися набряків шляхом покращення відтоку міжклітинної рідини та лімфи від кінцівок.

До того ж ця процедура дозволяє досягти бажаних рельєфів тіла, знизити вагу та підтягнути фігуру, особливо у поєднанні зі здоровим харчуванням і спортом. Точковий вплив на особливо проблемні ділянки справляє антицелюлітний ефект, внаслідок того, що тонус шкіри та еластичність тканини підвищується, уповільнюються процеси старіння, стимулюється вироблення колагену та еластину. Додаткові бонуси — стимуляція діяльності імунної системи, підвищення резистентності організму до інфекційних захворювань, запобігання розвитку варикозу та тромбозу. Щоб подовжити ефект після процедури, важливо дотримуватися деяких рекомендацій — випивати до 1,5 літра чистої води на день, забезпечувати додаткове зволоження шкіри, скоригувати раціон. Лікарі рекомендують проходити пресотерапію курсами по 15—20 процедур з періодичністю в 2—3 дні, щоб тіло мало час відновитися та вивести токсини після кожної процедури.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.