Найкращі засоби для грумінгу

12 квітня 2016

Так звана недбала щетина потребує ретельного догляду: пілінгів, сироваток і, на жаль, гоління. 

 Спеціально для тих, кому потрібно дотримуватись чітких контурів бакенбардів, вусів та бороди, французька Académie випустила прозорий гель, який не піниться. Крім того з його допомогою можна легко зголити усе, що не вписується в ідеальну картину світу, ним можна вмиватися, зволожувати стягнуту шкіру і доглядати за обличчям. Кора дуба у складі допомагає загоювати подряпини, а екстракт берези пом’якшує і дезинфікує шкіру.  Académie ідеально підходить тим, хто постійно шукає способи полегшити дорожню валізу.

Для перфекціоністів з’явились два засоби нішевих брендів Omorovicza та Niance. Перший – полірує обличчя і позбавляє від шару мертвих клітин, друге – запобігає старінню. Змиритися з тим, що щоки і шию голити усе ж доведеться, допомагають нові After Shave: Sauvage и Bleu de Chanel. Перший поповнив лінійку найбільш успішного в Україні чоловічого аромату, який з’явився у 2016 році. Другий – холодний і освіжаючий, як лід у віскі – швидко заспокоює подразнену голінням шкіру. Разом з тим може слугувати базою під парфум і продовжувати життя знаменитим дерев’яним ноткам  Bleu de Chanel.

Бальзам після гоління вийшов в парфумерній лінійці  Cristiano Ronaldo Legacy. Роналдо знав, що робить: його засоби для ванни запаковані у легкі флакони, які зручно брати на тренування і в подорожі, а чоловічні дерев’яні нотки композиції розбавлені лавандою, корицею і яблуками. 

Бальзам после бритья Sauvage, Dior
Гель для умывания, легкого бритья и увлажнения, Académie
Омолаживающая сыворотка с талой ледниковой водой Premium Glacier, Niance (сеть Niche)
Бальзам после бритья Legacy, Cristiano Ronaldo
Увлажняющий гель после бритья Bleu de Chanel, Chanel
Очищающий эксфолиант для лица Refining Facial Polisher, Omorovicza (Sanahunt)

средства по уходу ·

Ще в розділі Догляд

Популярне